Başkan Albayrak Ergene Velimeşe Sporun Şampiyonluğunu Kutladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Bölgesel Amatör Ligi 12. Grupta verdiği çetin mücadeleler sonunda liglerin bitimine 2 hafta varken...

Başkan Albayrak Ergene Velimeşe Sporun Şampiyonluğunu Kutladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Bölgesel Amatör Ligi 12. Grupta verdiği çetin mücadeleler sonunda liglerin bitimine 2 hafta varken şampiyon olarak 3. Lige çıkmak için Play Off maçları oynamaya hak kazanan Ergene Velimeşe Sporu kutladı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Teknik Direktör Özgür Sağlam ile futbolcuları ve yöneticileri kutlayan Başkan Albayrak, "Ergene Velimeşe Spor'un uzun süren bir lig maratonundan sonra şampiyon olması bizi mutlu etmiştir. Şimdi 16-30 Nisan tarihlerinde yapılacak 3. Lige yükselme play off maçını da kazanarak 3. Profesyonel ligine çıkacağına inanıyorum. Tüm futbolculara bu maçta da başarılar diliyorum. Başta Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel olmak üzere tüm futbolcuları kutluyorum. Önümüzdeki sezon da aynı şampiyonluğu Çorlu spor 1947 takımından da bekliyorum. Tekirdağ takımlarının profesyonel liglerde daha fazla yer almasını istiyoruz" dedi.

KAYNAK:

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar