1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Atilla: "Belediyemiz hemşehrilerimizin emrindedir"

Başkan Atilla: "Belediyemiz hemşehrilerimizin emrindedir"

Silvan Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Ateş ve Silvan ilçe merkezinde görev yapan mahalle muhtarlarını makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediye...

Başkan Atilla: "Belediyemiz hemşehrilerimizin emrindedir"

Silvan Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Ateş ve Silvan ilçe merkezinde görev yapan mahalle muhtarlarını makamında ağırlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Belediyemiz hemşehrilerimizin emrindedir" dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, kentin sorunlarına çözüm bulmak amacıyla muhtarlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Silvan Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Ateş ve Silvan ilçe merkezinde görev yapan mahalle muhtarları ile makamında görüşen Başkan Atilla, muhtarların görüş ve taleplerini dinledi. Muhtarla istişare toplantıları yaptıklarını belirten Başkan Atilla, "Şehrimizde, her soruna çözüm bulmak için çalışıyoruz. Mahallerin gereksinimlerine göre hizmet üretiyoruz. Muhtarlarımız, mahallelerin beklentilerini bize iletiyor. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak buna uygun projeleri gerçekleştiriyoruz. Muhtarlarımızla daha koordineli bir şekilde çalışmak ve muhtarlarımızın görevlerini icra ederken daha verimli icra etmelerini sağlamak adına önümüzdeki aylarda birçok çalışmayı muhtarlarımızla birlikte hayata geçireceğiz. Hepimizin ortak amacı hemşehrilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu noktada da Belediyemiz hemşehrilerimizin emrindedir" dedi.

Muhtarlar ise, Başkan Atilla'ya hizmetleri nedeniyle teşekkür etti.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT