1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Atilla, Eğil’de halkla buluştu

Başkan Atilla, Eğil’de halkla buluştu

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Eğil ilçesini ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Başkan Atilla, Eğil’de halkla buluştu

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Eğil ilçesini ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Atilla, şehir merkezi ve ilçelerin daha güzel olması için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın ilçelere yönelik ziyaretleri sürüyor. Başkan Atilla, Eğil ilçesini ziyaret ederek vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi. Eğil Belediye Başkanı olarak görevlendirilen Kaymakam Kürşad Atak ile birlikte Peygamber kabirlerini ziyaret eden Başkan Atilla, burada halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlarla sohbet eden Atilla, çocuklar ve yaşlılarla yakından ilgilendi.

Halkın taleplerini dinledi

Başkan Atilla, ardından Yenişehir Mahallesi Sunay Caddesi'ne geçerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kıraathanelerde oturup vatandaşlarla beraber çay içen Atilla, halkın taleplerini ve sorunlarını dinledi. Sıcak ortamda geçen ziyarette Atilla, Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü çalışmaları anlattı.

"İlçelerin gelişimine katkı sunacağız"

Daha sonra Dicle Barajı kıyısına geçen Atilla, burada vatandaşlarla sohbet etti, çocuklara çikolata ikramında bulundu. Eğil ilçesinin gelişimine katkı sunacaklarını belirten Başkan Atilla, şehir merkezi ve ilçelerin daha güzel olması için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Başkan Atilla, Eğil’de halkla buluştu

Başkan Atilla, Eğil’de halkla buluştu

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT