1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Avcı, Burhan Erdayı İlkokulunda

Başkan Avcı, Burhan Erdayı İlkokulunda

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı okul ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Başkan Hasan Avcı Burhan Erdayı İlkokulun da öğrencileri...

Başkan Avcı, Burhan Erdayı İlkokulunda

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı okul ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Başkan Hasan Avcı Burhan Erdayı İlkokulun da öğrencileri ile bir araya geldi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı'nın ilçe sınırları içinde bulunan okulları okul ziyaretleri devam ediyor. Başkan Avcı, Burhan Erdayı İlkokulu'nda öğrencilerle bir araya geldi. Ders zili öncesi öğrencilerle sıraya girdi, İstiklal Marşı söyledi. Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Başkan Avcı, internet ve bilgisayarlar sayesinde iletişimin kısa sürede gerçekleştiğini,ancak, bu ortamlarda çok fazla vakit kaybedilmemesini istedi. Avcı, "Sizin isteklerinizi yerine getirmek için hep birlikte çalışacağız. Biz sadece kendimize bakmayacağız.'Komşusu açken tok yatan bizden değildir" diyor Resûlullah Efendimiz. Onun için, aç, açıkta ve fakir olanlara sahip çıkacağız. Onlara sahip çıkarsak hep beraber mutlu insanlar oluruz. Biz rahatken onlar diğer tarafta çile çekerse, üşürse biz de rahat olamayız. Duyarlı düşünceniz için sizi tebrik ediyorum, derslerinizde başarılar diliyorum. Ve bir gün sizi de belediyemize bekliyorum" dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Çelik'in katıldığı okul ziyareti, öğrencilerle İstiklal Marşı söylenmesinin ardından sona erdi.

Başkan Avcı, Burhan Erdayı İlkokulunda

Başkan Avcı, Burhan Erdayı İlkokulunda

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT