1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Bakıcı Muhasebeciler Gününü kutladı

Başkan Bakıcı Muhasebeciler Gününü kutladı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı 1 Mart Muhasebeciler Günü ve Muhasebeciler Haftası nedeni ile ilçede görev yapan Mali Müşavir ve Muhasebecileri...

Başkan Bakıcı Muhasebeciler Gününü kutladı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı 1 Mart Muhasebeciler Günü ve Muhasebeciler Haftası nedeni ile ilçede görev yapan Mali Müşavir ve Muhasebecileri ziyaret ederek günlerini kutladı.

Belediye İşhanı'nda faaliyet gösteren muhasebecileri beraberindeki Belediye Başkan Yardımcıları Ali Avcıoğlu ve Hayrettin Eldemir ile birlikte ziyaret eden Başkan Bakıcı; her birinin Muhasebeciler Günü'nü kutlayarak çikolata ikram etti. Ziyaretlerinde devletle esnaf arasında köprü vazifesi gören muhasebecilerin çok önemli bir kamu hizmetini ifa ettiklerine vurgu yapan Başkan Bakıcı, "Devlet gelirlerinin tahakkuku-tahsili konusunda mesleki sorumluluklarınızın bilinci ile vatandaşlarımızın ve devletimizin ekonomik açıdan müreffeh hale gelmesi için çalışan siz değerli serbest muhasebeci ve mali müşavirlerimiz ile beraber hizmet yürüttüğünüz çalışanlarınızın Muhasebeciler gününü ve Haftasını kutluyor, aileleriniz ile birlikte sağlıklı bir ömür temennisiyle başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Belediye iş hanı ziyaretlerinin ardından Bozüyük Belediyesi Muhasebe birimini de ziyaret eden Başkan Bakıcı personelinin de Muhasebeciler Günü ve Haftasını kutlayarak onlarla bir süre sohbet etti.

Başkan Bakıcı Muhasebeciler Gününü kutladı

Başkan Bakıcı Muhasebeciler Gününü kutladı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT