1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Baran, misafirlerini makamında ağırladı

Başkan Baran, misafirlerini makamında ağırladı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ziyarete gelen misafirlerini makamında ağırladı.

Başkan Baran, misafirlerini makamında ağırladı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ziyarete gelen misafirlerini makamında ağırladı. Körfez'de güzel çalışmalara imza atıldığını belirten misafirlere, "Daha yapacak çok işimiz var" dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilk olarak 17 Ağustos Cami Derneği Başkanı Şahan Bedir'i ağırladı. Bedir, çevre düzenlemesi konusunda ve diğer desteklerinden dolayı Başkan Baran'a teşekkür ziyaretinde bulunduğunu belirtti.

Şahan Bedir'in ardından Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan ve proje ekibi, Başkan Baran ile bir araya geldi. Görüşmede, ilçede yapılacak olan bilim şenliği ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunuldu, projenin detayları konuşuldu.

Başkan Baran'ın bir sonraki konukları ise kısa süre önce gerçekleştirilen kongrede yeniden Türk Ocakları Başkanlığına seçilen Yücel Alpay Demir ve yönetimi oldu. Başkan Baran, Demir ve ekibine yeni dönemde yapacakları projelerde başarılar dilerken, STK'ların önemine dikkat çekti.

Başkan Baran daha sonra Tüpraş Teknik Servisler ve ARGE Direktörü Ziya Gürün ve Yeni Körfez Garnizon Komutanı Üsteğmen Gökhan Güllüoğlu'nu makamında ağırladı. Ziyaretçilerine yapılan projeler hakkında bilgiler aktaran Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez'in geleceği için var güçleriyle ekibiyle birlikte çalıştıklarını belirterek, "Gelişirken güzelleşen Körfez için daha yapacak çok işimiz var" ifadelerini kullandı.

Başkan Baran, misafirlerini makamında ağırladı

Başkan Baran, misafirlerini makamında ağırladı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT