1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Baran, referandumla ilgili vatandaşlarla sohbet etti

Başkan Baran, referandumla ilgili vatandaşlarla sohbet etti

Mimar Sinan Mahallesi'nde Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni anlatan ve "evet" için destek isteyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "İnşallah 16 Nisan'da...

Başkan Baran, referandumla ilgili vatandaşlarla sohbet etti

Mimar Sinan Mahallesi'nde Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni anlatan ve "evet" için destek isteyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "İnşallah 16 Nisan'da güçlü bir sistem için, gelecek için evet diyeceğiz" dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 16 Nisan'da yapılacak referandum için "evet" istemeye ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni anlatmaya devam ediyor. Mimar Sinan Mahallesi'nde cami çıkışı vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Baran, 16 Nisan'da halk oylamasına sunulacak olan Yeni Anayasayı ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni anlattı, soruları yanıtladı.

Mevcut sistemde istikrarsızlık ve kaosun an meselesi olduğunu belirten Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Çift başlı yönetim bu ülkeye hep kriz getirdi. Yeni sistem ile Cumhurbaşkanını 5 yıl boyunca hizmet etmesi için sizler seçeceksiniz. Memnun kalır, hizmetlerini takdir ederseniz bir defa daha seçebileceksiniz" dedi.

Yeni sistem ile Türk gençliğinin önünün daha da açılacağını belirten Başkan Baran, "Bizler, gençlerin bu memleket için dertlenip proje üretmelerini istiyoruz. Büyük Türkiye'nin, Güçlü Türkiye'nin 15 Temmuz'da tarih yazan gençlerimize her zamankinden çok ihtiyacı var. 2023, 2053 ve 2071'in Türkiye'si için gençlerimizle birlikte çalışmak, onların enerjilerinden faydalanmak zorundayız. İnşallah 16 Nisan'da, gençlerimizin de söz sahibi olduğu güçlü bir sistem için evet diyeceğiz" diye konuştu.

Başkan Baran, referandumla ilgili vatandaşlarla sohbet etti

Başkan Baran, referandumla ilgili vatandaşlarla sohbet etti

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT