1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Bedirhanoğlu’ndan Şırnaklılara müjde

Başkan Bedirhanoğlu’ndan Şırnaklılara müjde

Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya gelerek, 2018 yılında çok sayıda projenin hayata geçireceklerinin...

Başkan Bedirhanoğlu’ndan Şırnaklılara müjde

Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya gelerek, 2018 yılında çok sayıda projenin hayata geçireceklerinin müjdesini verdi.

Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, bir otelde verdiği kahvaltıda merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Şırnak Belediye Başkanı Turan Bedirhanoğlu, ilgili birim müdürleri ve merkez mahalle muhtarları ile görüştü. Merkez mahalle muhtarlarıyla toplantıda bir araya gelen Başkan Bedirhanoğlu, 2017 yılında kent merkezinde hayata geçirilen projelere ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, vatandaş taleplerinin en doğru şekilde tespit edilmesi ve kısa süre içinde çözüme kavuşturulması için muhtarlara önemli görevler düştüğüne dikkat çekti.

Her ay düzenli olarak merkez muhtarlarıyla bir araya gelerek vatandaşların sorun ve çözümüne ilişkin geniş kapsamlı istişarelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Bedirhanoğlu, "Vatandaş odaklı sosyal belediyecilik anlayışıyla muhtarlarımızla birlikte şehrimizin önceliklerini tespit etmek ve buna göre çalışma planımızı oluşturmamız, şehrimiz için hayati önem arz etmektedir. İlgili birim müdürlerimizle ve muhtarlarımız bir araya gelerek koordineli bir şekilde çalışmalı, mahallelerimizde tespit edilen sorunlara eş güdümlü bir şekilde çözümler üretmeli. 2018 yılı ile birlikte hayata geçireceğimiz yeni projelerde mahalle muhtarlarımız ve belediyemizin ortak müştereklerde buluşması kentimiz açısından son derece önemli bir adım olacağı gibi, şehrimizin yeniden inşası için de büyük katkılar sağlayacaktır" dedi.

Mahalle muhtarlarıyla düzenli bir şekilde yapılan toplantıların önemine de vurgu yapan Başkan Bedirhanoğlu, "Muhtarlarımız başta mahalleleri olmak üzere, şehre dair talep ve önerilerini yaptığımız toplantılarda dile getirmekten imtina etmemeli. Çünkü her görüşmemiz, şehrimizin daha yaşanılabilir bir kent olmasına büyük katkılar sağlıyor" ifadelerini kullandı.

Muhtarlar toplantısında, 2018 yılında yapacakları projelere ilişkin de açıklamalarda bulunan Başkan Bedirhanoğlu, şehrin yeniden inşası ve modernizasyonuna devam edeceklerini belirterek, çalışma sezonunun başlamasıyla birlikte Şırnak için dev projelerin hayata geçirileceğinin müjdesini verdi.

Başkan Bedirhanoğlu’ndan Şırnaklılara müjde

Başkan Bedirhanoğlu’ndan Şırnaklılara müjde

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT