1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Bulutlar, 16 Nisan’da ihanetlerin önü kesilecek

Başkan Bulutlar, 16 Nisan’da ihanetlerin önü kesilecek

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 16 Nisan da yapılacak olan referandum çalışmaları kapsamında mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak, gezerek...

Başkan Bulutlar, 16 Nisan’da ihanetlerin önü kesilecek

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 16 Nisan da yapılacak olan referandum çalışmaları kapsamında mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak, gezerek halka Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni anlatıyor.

Gittiği mahallelerde vatandaşlara referandum sürecini değerlendiren Başkan Bulutlar; "Ülkemizin geleceği için bir dönüm noktası olan 16 Nisan referandum sürecini yaşamaktayız. Ülkemizin büyümesine ve gelişmesine engel olmak isteyen Avrupa ve terör işbirlikçi güçleri görüyoruz. Tabii bunlara çanak tutan, ekmeğine yağ süren içimizdeki muhalifleri de ibretle izliyoruz. Kapı kapı gezip bu sistemin tek adam olacak yalanını söylüyorlar, gençlerin önünü açan seçilme yaşının 18'e inmesini eleştiriyorlar, Meclis kapanıyor yaygarasını kopartıyorlar. Tek adamlık bizim sistemimiz dede yok planlarımızda da yok. Aklımızın kıyısından geçmeyen bir düşünce hayal ürünü bunlar. Bir kere düşünün halkın Cumhurbaşkanını, Milletvekillerini seçtiği bir yerde tek adamlıktan, diktatörlükten bahsetmek manasız aksine tam demokrasi demek. Meclis kapanmıyor aksine daha yetkili oluyor. Meclis daha değerli konuma geliyor. Ayrıca 18 yaşına gelmiş gençlere sen seçebilirsin, aile kurabilirsin, savaşabilirsin ama seçilemezsin diyoruz bu ne kadar mantıklı? Genç bir nüfusumuz var geleceğimiz olan teminatımız dediğimiz gençlerimize güvenmeliyiz ilerde büyük ve güçlü Türkiye'nin koruyucuları onlar olacak. Ülkemizin geçtiği zor süreçleri çok iyi biliyoruz 1960 darbesi, 1980 darbesi, 28 Şubat süreci, 17-25 Aralık ta yapılan Gezi olayları ve en son hain 15 Temmuz da yaşananlar bütün bunların ortak noktası var Ülkemizi bölmek. İçten ve Dıştan gelen bu saldırılar tamamen Türkiye'nin yükselişini büyümesini, kalkınmasın ve gelişmesine tam bağımsızlığına kavuşmasına engel olmak içindir. Bu şer güçlere en iyi cevabı 16 Nisan da Erzurumlu olarak sandıklardan "evet" çıkararak vereceğiz, bundan hiç şüphem yok" dedi.

Başkan Bulutlar, 16 Nisan’da ihanetlerin önü kesilecek

Başkan Bulutlar, 16 Nisan’da ihanetlerin önü kesilecek

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.