1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Çolakbayrakdar, Türkiye şampiyonlarını ağırladı

Başkan Çolakbayrakdar, Türkiye şampiyonlarını ağırladı

Masa Tenisi Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda tüm maçları kazanarak şampiyon olan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları, Kocasinan...

Başkan Çolakbayrakdar, Türkiye şampiyonlarını ağırladı

Masa Tenisi Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda tüm maçları kazanarak şampiyon olan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ı ziyaret etti.

Türkiye Şampiyonu olarak büyük başarı elde eden sporcular; Betül Nur Kahraman, Özge Yılmaz, Kadriye Nur Sarı, Birsen Yerli ile Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, Yönetim Kurulu Üyesi Mücahit Soyak ve Kayseri İl Temsilcisi Umut Yılmaz, Antrenör Halil Adak ile birlikte Başkan Çolakbayrakdar'ı makamında ziyaret etti. Şampiyonlukta Başkan Çolakbayrakdar'ın ve Kocasinan Belediyesi'nin büyük bir payı olduğunu söyleyen sporcular, desteklerinden dolayı Başkan Çolakbayrakdar'a teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, "Sporcularımız her müsabakaya gittiklerinde bizlere mutlu haberlerle dönüyorlar. Kızlarımız her defasında yüzümüzü ak ediyor. Hem yurt içinde hem yurt dışında kızlarımız gururla şehrimizi ve ülkemizi temsil ediyor. Yurt dışına gittikleri zamanda hep başarılarla dönüyorlar. Ay yıldızlı formayı hak ederek taşıyorlar. Bundan dolayı çocuklarımızı ve onlarla birlikte bu işe emek veren antrenörü Halil Adak'ı tebrik ediyorum. Kocasinan Belediyesi olarak bizlerde sporcularımızın en iyi imkanlarda eğitimlerine devam edebilmeleri için en kısa zamanda tesis yapacağız" diye konuştu.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç ise spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, "Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü hem Kayseri'yi hem de Türkiye'yi temsil etmektedir" dedi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyon Başkanı Kerim Koç, sporcular ve antrenörün Başkan Çolakbayrakdar ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle ziyaret sona erdi.

Başkan Çolakbayrakdar, Türkiye şampiyonlarını ağırladı

Başkan Çolakbayrakdar, Türkiye şampiyonlarını ağırladı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT