1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Eşkinat Tekirdağspor Başkanı Nallar’la birlikte sergi açtı

Başkan Eşkinat Tekirdağspor Başkanı Nallar’la birlikte sergi açtı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Namık Kemal Evi'nde açılan sergiyi ziyaret etti.

Başkan Eşkinat Tekirdağspor Başkanı Nallar’la birlikte sergi açtı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Namık Kemal Evi'nde açılan sergiyi ziyaret etti. Başkan Eşkinat açılış kurdelesini Tekirdağspor Başkanı Volkan Nallar ile birlikte kesti.

Şengül Haki'nin kağıt rölyef ve 3 boyutlu eserlerinden oluşan sergisini gezen Eşkinat, Süleymanpaşa'da sanatın her dalının gelişmesi için desteklenmesi gerektiğini ifade etti. Sergiyi açan Şengül Haki eserler hakkında Başkan Eşkinat ve Volkan Nallar'a bilgi verdi.

"Sanata ve spora desteğimizi sürecek"

Açılışta konuşan Başkan Eşkinat, "Tekirdağ'da sanatın her dalına yönelik eserler ortaya konulması gerekiyor. Bu anlamda biz belediye olarak imkânlarımız ölçüsünde her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Sadece sanat değil spor alanında da önemli değerlere sahibiz. Tekirdağspor gibi 50 yıllık bir çınara sahibiz. Bu değeri daha iyi yerlere getirmeliyiz. Volkan Başkanımla birlikte hareket ediyoruz ve Tekirdağspor'un daha iyi yerlere gelebilmesi için mücadele ediyoruz. Sanata ve spora olan desteğimiz sürecek" açıklamasında bulundu.

Başkan Nallar Eşkinat'a desteklerinden ötürü teşekkür etti

Tekirdağspor Kulübü Başkanı Volkan Nallar da sergilenen eserlerle ilgili beğenilerini dile getirerek, sanatçıyı tebrik etti. Nallar, "Sergilenen eserler gerçekten çok güzel. Tekirdağ'da bu ve benzer sanat aktivitelerinin artması gerektiğine inanıyorum. Hepimizin böyle etkinliklere ilgi göstermesi gerekiyor. Ben sanatın ve sporun her türüne destek veren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'a teşekkür etmek istiyorum. Özellikle Tekirdağspor'a verdiği katkıların görmezden gelinmemesi gerekiyor. Kulübümüz zor bir süreçten geçiyor ama bu destek artarak sürdüğü müddetçe alnımızın akıyla zor günleri geride bırakacağımıza inanıyorum" dedi.

Başkan Eşkinat Tekirdağspor Başkanı Nallar’la birlikte sergi açtı

Başkan Eşkinat Tekirdağspor Başkanı Nallar’la birlikte sergi açtı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT