1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan İsmet Yıldırım çalışmaları yerinde inceledi

Başkan İsmet Yıldırım çalışmaları yerinde inceledi

Göreve geldiği günden itibaren Ümraniye ilçesinde titiz bir çalışma içerisinde ilçenin sorunlarını yakından takip eden ve çözmek için önemli çalışmalarda bulunan başkanı ismet yıldırım çalışmaları bizzat yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

Başkan İsmet Yıldırım çalışmaları yerinde inceledi

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün Çamlık Mahallesi Kafkas ve Bozok Sokağında devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

Ümraniye Belediyesi, yenilediği birçok cadde ve sokak ile ilçenin çehresinde önemli değişikliklere imza atmayı sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler belirlenen cadde ve sokakların altyapılarını yenileyerek, modern bir görünüme kavuşturuyor. Çalışmaları her zaman yakından takip eden Başkanı İsmet Yıldırım, bugün de Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün Çamlık Mahallesi Kafkas ve Bozok Sokağı’nda devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı ve çalışanlara kolaylıklar diledi. Zamanla deformasyona uğrayan asfaltlar, Ümraniye Belediyesi ekipleri tarafından yenilenerek daha modern hale getirilmeye devam edecek.

umraniye-belediye-baskani-ismet-yildirim.jpeg

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum