1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Kadıoğlu, gençlerle buluştu

Başkan Kadıoğlu, gençlerle buluştu

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, gençlere hitaben yaptığı konuşmada, "Biz artık eski Türkiye değiliz. Bunu da 15 Temmuz günü tüm dünyaya...

Başkan Kadıoğlu, gençlerle buluştu

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, gençlere hitaben yaptığı konuşmada, "Biz artık eski Türkiye değiliz. Bunu da 15 Temmuz günü tüm dünyaya gösterdik. Bunlar bizden hep korktular, şimdi daha çok korkuyorlar" dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu Giresunlu gençlerle bir araya geldi. Esenyurt Giresun Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programda Giresunlu gençler, Çanakkale şehitleri anısına üzüm hoşafı ikramında bulundu.

Gençlerin yoğun katılım sağladığı programa Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Giresun Kültür Evi Başkanı Abdurrahman Ada, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sebur Soğanlı ve çok sayıda Giresunlu genç katılım gösterdi.

Programda açılış konuşmasını yapan Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada, "Bizlere bugün kendi Kültür Evimizde toplanmamıza vesile olan ve her zaman desteklerini bizden esirgemeyen Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu'na canı gönülden tüm Giresunlular adına teşekkür ediyorum" dedi.

"Bu ülkeyi bir daha namerde boyun eğdirmeyeceğiz"

"Bugün burada toplanan tüm kardeşlerim Türkiye sevdalısıdır" diyerek sözlerine başlayan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, "Bayrak için, vatan için bugün burada bizlerle birlikte olan tüm kardeşlerime katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Biz artık eski Türkiye değiliz. Bunu da 15 Temmuz günü tüm dünyaya gösterdik. Bunlar bizden hep korktular, şimdi daha çok korkuyorlar. Değerli kardeşlerim bunlar gençleşen, büyüyen ve kendi silahını kendi üreten bir Türkiye'den korktukları için hep böyle üzerimize geliyorlar. Hiç merak etmesinler 2023'ü bir atlatalım biz onları korkutacağız. Bu millet artık dirildi, 16 Nisan'da onların düzenledikleri anayasaları kaldıracak, kendi yolumuzu kendimiz çizecek ve bu ülkeyi bir daha namerde boyun eğdirmeyeceğiz" dedi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT