1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Başkan Kesin "İlçemizde yüzde 15 olan kaldırım oranını bu sezon yaptığımız çalışmalarla yüzde 80´e çıkartmak istiyoruz."

Başkan Kesin "İlçemizde yüzde 15 olan kaldırım oranını bu sezon yaptığımız çalışmalarla yüzde 80´e çıkartmak istiyoruz."

Başkan Kesin "İlçemizde yüzde 15 olan kaldırım oranını bu sezon yaptığımız çalışmalarla yüzde 80´e  çıkartmak istiyoruz."
         Sultanbeyli Belediye ekipleri tarafından başlatılan asfalt,kaldırım ve tretuvar çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
 
         Sultanbeyli Belediye Ekipleri tarafından yapılan açıklamaya göre ilçenin 15 mahallesinde bir yandan kaldırımlar yapılırken diğer yandan asfalt serimi gerçekleştiriliyor.Çalışmalar  kapsamında, ilçenin tüm asfalt eksiklerini giderme ve kaldırım oranını yüzde 80 seviyelerine  çekme hedefleniyor. 
 
       Açıklamada görüşlerine yer verilen Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ilçenin mevcut  eksiklerini tamamlamaya gayret ettiklerini aktardı.
 
      Göreve başladıklarında Sultanbeyli'nin asfalt oranının yüzde 50 civarında olduğunu bildiren Keskin, şunları kaydetti: "Şimdi ise bu oranı yüzde 98'e çıkarttık. Sultanbeyli'nin en büyük eksiği kaldırımdı. İlçemizde yüzde 15 olan kaldırım oranını bu sezon yaptığımız çalışmalarla yüzde 80'e çıkartmak istiyoruz. 
 
     Son dönemde halkımızın nefes alacağı alanların sayısını bir hayli artırdık. Sultanbeyli'ye yeni yaşam alanları kazandırma çalışmalarımız devam ediyor. Gölet Projesi bitmek üzere. Yakın zamanda açılışını gerçekleştireceğiz.

HABERE YORUM KAT