1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Başkan Keskin Yeniden Aday

Başkan Keskin Yeniden Aday

Başkan Keskin Yeniden Aday
           Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin beş yıldır başarıyla yürüttüğü göreve yeniden talip oldu.
 AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’na dün akşam başvuru yapan Keskin’i çok sayıda teşkilat mensubu 
ve vatandaş bu önemli günde yalnız bırakmadı. 
 
          2009 yılında yapılan yerel seçimlerde aldığı rekor oyla İstanbul’un en genç Belediye Başkanı olan Hüseyin Keskin,  Sultanbeyli Belediye Başkanlığı için yeniden adaylık başvurusunda bulundu. Başkan Keskin’in adaylık başvurusu için  düzenlenen programa AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik kolları başkanı  Ertan İskender ve yönetimi, kadın kolları başkanı Gülten Teoman ve yönetimi, ikinci dönem İlçe Başkanı Ömer Özkartal,   Yenidoğan Eski Belediye Başkanı Zarif Arslan, Belediye Başkan Yardımcıları, başkan danışmanları, belediye birim müdürleri,  il genel ve belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve yönetimleri, belediye personeli, mahalle muhtarları, memleket  dernek başkanları ve yönetimleri, STK temsilcileri, iş adamları, kanaat önderleri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş  katıldı. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in Başkan Yardımcılarıyla geldiği adaylık başvurusu adeta yüzlerce kişinin katıldığı  bir mitinge dönüştü.
 
         Adaylık başvurusunda konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Bugün, katılımınızla  onurlandırdığınız bu salonda, benim için önemli bir ânı sizlerle paylaşmak için huzurlarınızdayım. 2009 yılında göreve geldiğimizde, insan odaklı yönetim anlayışıyla  yola çıktık. İlçemizde güzel işler yapmanın, ilçemizi kalkındırmanın en önemli yolu, uyumlu çalışmaktan geçiyordu. Biz de,  teşkilatımızla ve diğer kurumlarla uyumu, çalışmalarımızda esas aldık” dedi. 
 
       Sultanbeyli’ye beş yıl boyunca hizmet ederek ilçeyi kalkındırdıklarını ifade eden Başkan Keskin, “Şunu bilmenizi isterim. Biz  teşkilatımızla var olduk. Sultanbeyli’yi yöneten kadrolar sizlerin desteğiyle ortaya çıktı. Bizler, davamıza gönül verdik.  Sultanbeylimizde beş yıl boyunca ilçe halkının hayallerini gerçekleştirdik. Bu süreçte başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan  olmak üzere Ankara’nın büyük desteğini aldık. Başbakanımızın Sultanbeyli halkına beslediği muhabbeti ve gösterdiği teveccühü hep birlikte  gördük” ifadelerini kullandı. 
 
       Her zaman Sultanbeyli’nin daha da gelişmesini arzu ettiklerini ifade eden Başkan Keskin konuşmasında şunları kaydetti: Tam bir uyum içinde  çalışıldığında neler başarabileceğimizi birlikte tecrübe ettik. Şimdi diliyoruz ki, gün geçtikçe geleceğe umutla bakan Sultanbeylimiz, daha  da gelişsin, hak ettiği noktaya ulaşsın. İşte bundan dolayı hep birlikte, ikinci beş yılımızda da el ele vererek, ilçemizi geleceğe taşıyalım  istiyorum. Yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını 25 yıldır soluduğum, çocuklarımı büyüttüğüm Sultanbeyli’ye hizmete devam  etmek arzusundayım. Bu vesileyle önümüzdeki yerel seçimlerde aday olacağımı açıklamak istiyorum.” 
 
     Başkan Keskin konuşmasının ardından katılımcılara ve yol arkadaşlarına teşekkür etti ve adaylığının ilçeye hayırlı olmasını diledi. 
 
 

HABERE YORUM KAT