1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Mehmet Keleş Kültür Kolejini ziyaret eti

Başkan Mehmet Keleş Kültür Kolejini ziyaret eti

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Kültür Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.

Başkan Mehmet Keleş Kültür Kolejini ziyaret eti

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Kültür Eğitim Kurumlarını ziyaret etti. Gecikmeli olarak bayan öğretmenlerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Başkan Keleş, öğretmenlere şal hediye etti.

Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde yoğun temposunda dolayı fırsat bulamadığı bir ziyareti gerçekleştirdi. Kültür Eğitim Kurumlarını ziyaret eden Başkan Keleş, bayan öğretmenlerin Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Hasan Aktürk, Başkan Keleş'e çalışmaları hakkında bilgi verirken, özellikle Kültür ortaokulunun TEOG'da gösterdiği başarının Fen ve Anadolu liseleriyle de üniversite sınavında gösterileceğini, Türkiye genelinde ilk 10'a öğrenci sokmayı hedeflediklerini belirtti. Aktürk, Düzce'ye basketbolda birincilik getiren Fatih Ortaokulu kız öğrencilerini Düzce Belediyespor bünyesine alarak Kültür Ortaokuluna kaydedilmeleri ve Düzce'ye kazandırılmalarından dolayı Başkan Keleş'e teşekkür etti. Başkan Keleş ise, belediye ile okulların birlikteliğinin güzel sonuçlar doğurduğunu vurguladı.

Başkan Keleş, Kültür Eğitim Kurumları bayan öğretmenlerinin geçmiş Dünya Kadınlar gününü de kutladı, elde edilen başarının onların eseri olduğunu belirtti. Okullardaki başarının bir ilin gelişmişliği açısından önemli olduğunun altını çizen Başkan Keleş, Düzce Üniversitesi'nden de övgüyle söz etti.

Gecikmeli de olsa bayan öğretmenlerin Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Başkan Keleş, öğretmenlere şal hediye etti.

Ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, yoğun temposundan dolayı gecikmiş bir ziyaret olduğunu söyledi, belediyenin kadınlara yönelik hizmetlerinden söz etti. Başkan Keleş, "Düzce Belediyesi olarak sadece 8 Mart'ta Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak bir güne sıkıştırmıyoruz. Yıl boyunca kadınlarımız için birçok proje gerçekleştiriyoruz. 8 Mart ancak o projelerin teşhiri gibi kabul edilebilir. Kadınlarımızı yaptığımız projelerle önceliyoruz" dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Mehmet Keleş okuldan ayrıldı.

Başkan Mehmet Keleş Kültür Kolejini ziyaret eti

Başkan Mehmet Keleş Kültür Kolejini ziyaret eti

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT