1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Başkan ÖZ: HALKIN ARASINDAN GELDİM

Başkan ÖZ: HALKIN ARASINDAN GELDİM

Başkan ÖZ: HALKIN ARASINDAN GELDİM

        Kartal Merkez'de esnafı dolaşarak, vatandaşların sorunlarını dinleyen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, "Ben halkın  arasından geldim, halkımın arasındayım" dedi.

       Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, halkın dertlerini, sıkıntılarını dinlemeye ve ortak olmaya devam ediyor. Kartal  Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Merkez'de esnafı dolaşarak sorunlarını dinledi. Vatandaşların talep ve şikayetlerini  dinleyen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, çarşı esnafıyla da sohbet etti. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, esnafın sıkıntılarının kısa sürede giderilmesi için ilgili müdürlüklere talimat verdi.

                                                             "HALKIN ARASINDAN GELDİM"

        Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, vatandaşların sıkıntılarını yerinde gidip gördüğünü ve sorunlarını anladığını belirterek , "Her sabah erken kalkarım. Kartal'ı  dolaşır, insanlar için yapılan çalışmaları sahada, yerinde incelerim.Bu tür ziyaretler her bakımdan, yapmış olduğumuz hizmetlerin halk ve esnaf tarafından nasıl değerlendirildiği konusunda bize yol gösterici oluyor. Ben halkın arasından geldim, halkımın arasındayım" dedi.

HABERE YORUM KAT