1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. BAŞKAN ÖZ, SARAÇ SİTESİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN ÖZ, SARAÇ SİTESİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN ÖZ, SARAÇ SİTESİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

           Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Karlıktepe Mahallesi Saraç Sitesi sakinleriyle bilgilendirme toplantısında bir araya  geldi. Saraç Sitesi sakinleriyle buluşan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal’da yapılan deprem dönüşümü ve yerinde dönüşüm hakkında genel bilgiler verdi, vatandaşların sorularını yanıtladı.

         Site sakinleri ile gerçekleştirilen toplantıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra Başkan Yardımcıları, meclis  üyesi Osman Güdü, başkan danışmanları, birim müdürleri, Saraç Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Metin Ergül ve site sakinleri katıldı.

         Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz,  “Saraç sitemizin birlik beraberlik içinde birbirini seven, sayan, yardımlaşmanın üst düzeyde oluştuğunu gözlemliyorum. Bu birlik ve beraberlikle müteahhitlere bile gerek duymadan, bu süreçte tanınan imkânlarla sitenizi rahat dönüştürebileceğinizi düşünüyorum. Bizler de yerel yönetim olarak her zaman vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmanın peşindeyiz. Elimizden gelen yardımı ve kolaylığı yasalar çerçevesinde sizlere de sağlayacağız. Kartal’da birçok  tesis ve park hizmete açtık. Bu tesisleri halkımız en iyi şekilde kullansın, çocuğumuz, gencimiz, yaşlımız, kadınımız yararlansın  diye açıyoruz. Sizlere düşen görev, tesislerimizi en iyi şekilde kullanmanız, onlara sahip çıkarak korumanızdır. Sonuç itibariyle

 biz bu hizmetleri sizin vergilerinizle yapıyoruz, sizin kaynaklarınızı kullanıyoruz” diye konuştu.

        Saraç Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Metin Ergül, “Başkanımız bizi her konuda aydınlattı. Tüm sorularımıza çok samimi, aydınlatıcı  cevaplar verdi. Davetimize katılarak bizleri şereflendirdi. Çok teşekkür ediyoruz. Sağ olun var olun Başkanım” dedi. Site  sakinleri bayanlar, Kartal’da kadınlara verdiği değer ve geliştirdiği projeler için Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür ettiler.

HABERE YORUM KAT