1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Başkan "ÖZ" Sorunlara Ortak Oluyor

Başkan "ÖZ" Sorunlara Ortak Oluyor

Başkan "ÖZ" Sorunlara Ortak Oluyor

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, halkın dertlerini, sıkıntılarını dinlemeye ve ortak olmaya devam ediyor. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Çırçır’da Kartallılarla bir araya geldi. Başkan Altınok Öz’ün etrafını çeviren vatandaşlar, sevgi gösterisinde bulundular. Başkan Altınok Öz’le sohbet eden Kartallılar, sıkıntılarını paylaştılar. Başkan Altınok Öz, kızı Zeynep Öz’le birlikte Çırçır’da esnafı da ziyaret etti ve düzenlenen kahvaltıya katılarak esnafla sohbet etti, sorunlarını dinledi.

Esnafı ziyaretinin ardından Kartal Meydanı’na geçen Başkan Altınok Öz, burada da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlar, Başkan Altınok Öz’ü yeniden Belediye Başkanı Adayı olmasından dolayı tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

“Siyasi Görüş Ayırt Etmeden Hizmet veriyoruz”

Vatandaşlarla bir araya gelen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, sıkıntıların giderilmesi ve Kartallıların huzurlu bir kentte yaşamaları için gece gündüz çalıştıklarını belirterek çalışmalarının 2014’te de devam edeceğini ifade etti. Başkan Altınok Öz, “ Dil, din, ırk, siyasi görüş ayırt etmeden Kartal’a hizmet verdik. Ben halkın arasından gelen bir Başkanım ve halkın arasında olmaya devam edeceğim. Mahalle sakinleriyle ve toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda birçok mahalle dernekleri ve muhtarlarımızla görüşüyoruz. Mahallelerimizi ve esnafımızı ziyaret ediyoruz. Onların dertlerini, sıkıntılarını dinliyoruz. Sıkıntıların ortadan kaldırılması için yerinde incelemelerde bulunuyoruz. Kartallıların daha rahat ve huzurlu yaşamaları için çözüm üretiyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu güne dek halkın onaylamadığı hiçbir projeye ‘evet’ demedik. Bizim için önemli olan halkın mutluluğudur” dedi.

 

BASKAN OZ HALKIN ARASINDA (1) BASKAN OZ HALKIN ARASINDA (2) BASKAN OZ HALKIN ARASINDA (5)

 

HABERE YORUM KAT