1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Özakcan yol çalışmalarını yerinde inceledi

Başkan Özakcan yol çalışmalarını yerinde inceledi

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Mithatpaşa Caddesi'nde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Özakcan yol çalışmalarını yerinde inceledi

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Mithatpaşa Caddesi'nde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Özakcan'a Efeler Belediye Başkan Yardımcısı O. Derya Tıkır, Özel Kalem Müdürü Abdulkadir Baş ve Fen İşleri Müdürü Figen Çakırtaş eşlik etti.

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Mithatpaşa Caddesi'nde devam eden yol yapım çalışmalarını yerince inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Özakcan, çalışmaları yerinde takip ederken vatandaş ve esnafla da sohbet etti. Dilek ve şikayetlerini de ileten mahalle sakinleri, yaptığı çalışmalardan dolayı Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan'a teşekkür etti.

Belediye olarak yol çalışmalarına önem verdiklerini belirten Özakcan, "Sorumluluk alanımızdaki tüm yollarımıza azami önem gösteriyoruz. Mithatpaşa Caddesi'ndeki yol da yenilenerek, parke taşı döşeniyor. Fen İşleri Müdürlüğümüz hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Yenilenen yollarımızla ilçemiz güzel bir görünüme kavuşuyor. Programlarımız kapsamında çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Başkan Özakcan yol çalışmalarını yerinde inceledi

Başkan Özakcan yol çalışmalarını yerinde inceledi

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT