1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Öztürk, İşgüzar’ı ağırladı

Başkan Öztürk, İşgüzar’ı ağırladı

Türk Kızılayı Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet İşgüzar Erenler'i ziyaret etti.

Başkan Öztürk, İşgüzar’ı ağırladı

Türk Kızılayı Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet İşgüzar Erenler'i ziyaret etti.

Türk Kızılayı Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet İşgüzar bareberinde Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki ve Erenler Kızılay Temsilcisi Ahmet Özgedik ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti. Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı'nın da hazır bulunduğu ziyarette Ahmet İşgüzar belediye çalışmaları ve İlçede bulunan Kızılay çalışmaları hakkında istişarede bulundu. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret sonrası Ahmet İşgüzar ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı çalışmalarında sona gelinen Yaşam Merkezi'ne gezerek incelemelerde bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türkiye ve bütün dünya da kabul edilmiş, güvenilir, ciddi bir birikimi olan Türk Kızılay'ı gerek Türkiye gerek dünyanın birçok yerinde mazlumların dermanı oluyor. İlçemizde, toplumda yardımlaşmayı geliştirmede örnek böylesine köklü geçmişe sahip olan Kızılay'a desteğimiz her daim devam edecektir" diyerek Ahmet İşgüzar'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yaşam Merkezi alanını gezerek incemeler de bulunan Ahmet İşgüzar'a Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Muhammet Kıralı eşlik ederek proje içeriği hakkında bilgiler verdi. Yaşam Merkezi'nin Erenler'e çok yakışacağını dile getiren Ahmet İşgüzar, "Yaşam Merkezi gerek spor gerek eğlence alanları ile vatandaşları sağlıklı sosyal bir yaşam sağlayan merkez Erenler'e yakışacak. Erenlerdeki çalışmalar yakından takip ediyor ve beğeniyoruz. Türk Kızılay'ı olarak bizlere çalışmalarımızda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcımız Muhammet Kıratlı'ya teşekkür ediyorum. İlçemizde Türk Kızılay temsilciliğinin açılmasında destek verdiler ve devam eden faaliyetlerimizde yanımızdalar. Bundan sonra ki gerek Türk Kızılay'nın yürüttüğü kampanyaları ve yardım faaliyetlerimizde de Erenler Belediyesi ve Erenlerde ki Kızılay Merkezi koordineli çalışmalarımızın sürmesini temenni ediyorum" dedi.

Başkan Öztürk, İşgüzar’ı ağırladı

Başkan Öztürk, İşgüzar’ı ağırladı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT