1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Şahin: “Evet güçlü yönetim, güçlü Türkiye’dir"

Başkan Şahin: “Evet güçlü yönetim, güçlü Türkiye’dir"

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Milletimiz daha büyük, daha güçlü Türkiye istiyor. Bu nedenle 16 Nisan'da evet diyecektir. Bu evet ile güçlü yönetim,...

Başkan Şahin: “Evet güçlü yönetim, güçlü Türkiye’dir"

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Milletimiz daha büyük, daha güçlü Türkiye istiyor. Bu nedenle 16 Nisan'da evet diyecektir. Bu evet ile güçlü yönetim, güçlü Türkiye sağlanacaktır" dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Yakıntaş, Asmaçam, Osmanbeyli, Dereler Çamaltı ve Düzköy Mahallelerinde "anayasaya evet" çalışmaları yaptı. AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Belediye Başkanı Zihni Şahin vatandaşlardan 16 Nisan referandumunda evet demelerini istedi. Başkan Şahin, "Değerli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Milletimiz 16 Nisan referandumunun önemini çok iyi biliyor. Ziyaretlerimizde güzel sohbetler yapıyoruz. Hemşerilerimizin anayasa değişikliği için evet dediğini görmekten mutlu oluyoruz. Mevcut sistem artık dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri karşılamıyor. Türkiye, 94 yılda 65 hükümetle tanıştı. Hükümetlerin ortalama ömrü 1,5 yıldır. Eğer istikrar olsaydı, eğer her 5 yılda bir seçim yapılsaydı, bugün 65. hükümet değil, 19. hükümet kurulacaktı. Türkiye koalisyon krizleri yaşamayacaktı. Arık bu olmayacak. Türkiye ve milletimiz kazanacaktır" diye konuştu.

"80 milyonu kardeş bildik"

Başkan Şahin konuşmasının devamında şunları kaydetti: "Biz ayrıştıran değil birleştiren olduk, 80 milyonu kardeş bildik. Şimdi ülke olarak tarihi bir değişimin arifesindeyiz. 16 Nisan'da aydınlık Türkiye'nin kapıları milletimizin desteğiyle ardına kadar açılacaktır. Biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 2023 hedeflerini ve daha ötesini gerçekleştirelim diyoruz, Bazıları Türkiye'nin bugün geldiği noktayı bile anlamaktan aciz kalıyorlar. Biz daha büyük Türkiye diyoruz, biz daha güçlü bir ülke istiyoruz, bazıları Türkiye yerinde saysın diyor. Ama milletimiz daha büyük, daha güçlü Türkiye istiyor. Bu nedenle 16 Nisanda evet diyecektir. Bu evet ile gelecek olan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistem ile güçlü yönetim güçlü Türkiye sağlanacaktır" şeklinde konuştu.

Başkan Şahin: “Evet güçlü yönetim, güçlü Türkiye’dir"

Başkan Şahin: “Evet güçlü yönetim, güçlü Türkiye’dir"

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT