1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Sözlü: "Adana’da kolektif bir ruh hakim"

Başkan Sözlü: "Adana’da kolektif bir ruh hakim"

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, kentin yönetiminde sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ile uzlaşı kültürü içerisinde hareket...

Başkan Sözlü: "Adana’da kolektif bir ruh hakim"

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, kentin yönetiminde sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ile uzlaşı kültürü içerisinde hareket etmekten memnun olduklarını söyledi.

Adana Kent Konseyi Başkanı Ömer Güner Sazak ve yürütme kurulu üyeleri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü makamında ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında Adana'nın gelişerek değişimi için sivil toplum kuruluşları ve Adana Büyükşehir Belediyesi arasında güçlü bir bağ olduğunu ifade eden Sazak, yeni yönetim ile bu bağın daha da kuvvetlendirileceğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sözlü, oluşturulan yeni yönetim kurulunun hem Adana Kent Konseyi'ne hem de Adana'ya katkı sağlayacağını, kentin gelişim ve değişiminde aktif rol oynayacağını düşündüğünü belirtti. Adana'da kolektif bir ruhun hakim olduğunu ifade eden Başkan Sözlü, "Kentin yönetiminde sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ile uzlaşı kültürü içerisinde hareket etmekten memnunuz, bu kent hepimizin" dedi.

Ziyaret sonunda Adana Kent Konseyi Başkanı Ömer Güner Sazak Adana Kent Konseyi adına Başkan Sözlü'ye bir tablo takdim etti.

Başkan Sözlü: "Adana’da kolektif bir ruh hakim"

Başkan Sözlü: "Adana’da kolektif bir ruh hakim"

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT