1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Tok’u duygulandıran hediye

Başkan Tok’u duygulandıran hediye

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ziyaret ettiği Anadolu Gençlik Derneğinde aldığı hediyeyle duygusal anlar yaşadı.

Başkan Tok’u duygulandıran hediye

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ziyaret ettiği Anadolu Gençlik Derneğinde aldığı hediyeyle duygusal anlar yaşadı.

Başkan Erdoğan Tok, sivil toplum kuruluşları(STK) ziyaretler kapsamında Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkanı Şenol Altun'u ziyaret etti. Ziyarette Tok, aldığı bir fotoğraf hediyesiyle duygu dolu anlar yaşadı.

Milli Gençlik Vakfı çatısı altında özellikle üniversite öğrencilerine yurt imkanı ve eğitimlerine destek sağlamanın yanı sıra gençlerin manevi ve milli duygularının geliştirilmesi için hizmetler verdiklerini belirten Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkanı Şenol Altun, "Bu ziyaretin bizler için duygusal bir anlamı da var. 1993 yılında Milli Gençlik Vakfı Samsun Şube Başkanlığı sırasında, şu an içerisinde bulunduğumuz binanın yapımındaki emeklerini biliyoruz ve 24 yıldır bu binada gençlerimiz yurt hizmeti almaya devam ediyor. O günlerden bugüne kadar Samsun ve özellikle gençlerimize farklı görevlerle hizmet etmeyi sürdüren İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a kendisinin de bilmediği bir hediyeyi, 1993 yıl yılında çekilmiş fotoğrafını takdim etmek istiyoruz" dedi.

"Tüm çabamız gençlerimiz için"

Aldığı hediye karşısında duygulanan ve çok mutlu olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Şu an içerisinde bulunduğumuz bina adeta bizi yıllar öncesine götürdü. 1993 yılında büyük bir çaba ve mücadele ile bu binayı atıl bir durumdan, Türkiye'nin her şehrinden Samsunumuza gelmiş genç kardeşlerimizin yuvası haline getirmiştik. O günlerden bu günlere gençlerimiz ve geleceğimizin teminatı yavrularımız için imkanlar sunmaya çabalıyoruz. Benim için böylesi anlamlı bir mekanda, sizlerle samimi bir ortamda bir arada olmak mutluluk kaynağıdır. Manevi değeri çok yüksek hediyeniz ve ince düşünceniz için teşekkür ederim" diye konuştu.

Ardından binanın yapımındaki mücadeleyi dernek üyeleri ile paylaşırken belediye olarak verilen hizmetleri de anlatan Başkan Tok, Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkanı Şenol Altun ve dernek yöneticileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Tok’u duygulandıran hediye

Başkan Tok’u duygulandıran hediye

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT