1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Toprak anonslarla öğrencilere başarılar diledi

Başkan Toprak anonslarla öğrencilere başarılar diledi

Adıyaman'ın Kahta ilçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, belediyenin anons siteminden 12 Mart Pazar günü YGS sınavına katılacak olan tüm öğrencilere...

Başkan Toprak anonslarla öğrencilere başarılar diledi

Adıyaman'ın Kahta ilçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, belediyenin anons siteminden 12 Mart Pazar günü YGS sınavına katılacak olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Toprak, sınav günü öğrencilerin ücretsiz olarak taşınacağını belirterek, anonsa şöyle devam etti, "12 Mart Pazar gerçekleştirilecek YGS geleceğimizin teminatı olan değerli gençlerimiz ve aileleri için çok önemli bir gün. Ümit ediyorum ki geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz uzun zamandır hazırlandıkları bu zorlu sınavdan başarı ile çıkacak ve emeklerinin karşılıklarını sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte göreceklerdir.

Sonuç ne olursa olsun, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin her zaman arkasındayız.

Her sene olduğu gibi bu sene de ulaşımda herhangi bir aksaklık olmasın diye belediye ulaşım araçlarımız ücretsiz bir şekilde öğrencilerimizi sınav noktalarına taşıyacaktır, gerekli hazırlıkları yaptık.

Bu vesile ile pazar günü sınava girecek tüm öğrencilerimize Rabbimizin emeklerini boşa çıkartmaması temennilerimle başarılar diliyor, kendilerine emek veren öğretmenlerini, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan anne ve babalarını da canı yürekten kutluyor ve teşekkür ediyorum" dedi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT