1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Üzülmez, özel çocuklarla bir araya geldi

Başkan Üzülmez, özel çocuklarla bir araya geldi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, özel eğitim ve rehabilitasyon gören Kartepeli öğrencilerle her ay düzenlenen bir etkinlik ile buluşmaya devam...

Başkan Üzülmez, özel çocuklarla bir araya geldi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, özel eğitim ve rehabilitasyon gören Kartepeli öğrencilerle her ay düzenlenen bir etkinlik ile buluşmaya devam ediyor.

Kartepe Belediyesi'nin düzenlediği Mart ayı etkinliğinde Suadiye Cemal Doğan, Köseköy Gençlik Eğitim ve Akmeşe Türk Anneler Rehabilitasyon Merkezlerinde destek alan çocuk ve yetişkinler bir araya geldi. Başkan Üzülmez, Ataevler Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte doğum günü olan özel öğrencilerle pasta keserek ve eğlencelerine ortak oldu. Ziyarette konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, "Evet çok hızlı akan bir dünyanın içindeyiz. Görevlerimiz, sorumluluklarımız her daim var ve olacak. Ama gündem ne kadar yoğun olursa olsun, biz bu çocuklarımıza sahip çıkacağız, onları kendi kaderlerine terketmeyeceğiz. Bizler onların aile fertlerinden biri sayılırız. Doğum günlerini, bayramlarını kutlamaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha güzel Kartepe'de daha güzel bir hayatı paylaşmayı diliyorum. İyi ki varsınız" dedi.

Etkinlik, Başkan Üzülmez'in özel çocuklar ile birlikte toplu fotoğraf çektirmesi ile son buldu.

Başkan Üzülmez, özel çocuklarla bir araya geldi

Başkan Üzülmez, özel çocuklarla bir araya geldi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT