1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Başkan Yalçın’dan incelemeler

Başkan Yalçın’dan incelemeler

Bilecik'in Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, ilçede faaliyet gösteren bir fabrikanın önünde trafik kazalarının önüne geçebilmek için...

Başkan Yalçın’dan incelemeler

Bilecik'in Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, ilçede faaliyet gösteren bir fabrikanın önünde trafik kazalarının önüne geçebilmek için incelemelerde bulundu.

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bilecik Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Çelebi ve fabrika yetkilileriyle incelemede bulundu. İncelemeleri sonrası bir açıklamada bulunan Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, "Geçtiğimiz günlerde elim trafik kazasının gerçekleştiği fabrikanın önünde kazaların önüne geçebilmek, riski en aza indirmek için amacıyla incelemede bulunduk. Yaptığımız keşfin projelendirilip yeniden değerlendirilmesine karar verdik. İnşallah ilçemiz için en hayırlısı ne olacaksa karar verilecek. İlçemizin sorunlarını her zaman çözüm noktasında belediye olarak üzerimize ne düşüyorsa yaptık. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. Bizlere dualarını desteğini esirgemeyen Pazarcıklı hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Yalçın’dan incelemeler

Başkan Yalçın’dan incelemeler

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT