1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Başkan Yazıcı dan Evliya Çelebi Mahallesini Ziyaret

Başkan Yazıcı dan Evliya Çelebi Mahallesini Ziyaret

Başkan Yazıcı dan Evliya Çelebi Mahallesini Ziyaret

          Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Belediye Başkan yardımcısı Serhan Kural ve birim müdürleri ile berberindeki heyet site ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Site ziyaretleri kapsamında en son Evliya Çelebi Mahallesi’ndeki Kardemir Sitesini ziyaret eden

         Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı Başkanlığındaki heyet site içersindeki çevre düzenleme taleplerini değerlendirdi. Yazıcı ayrıcaSitenin çevre düzenlemesi ile ilgili rekreasyon projesi çizeceğiz, kilit taşı döşeyeceğiz. Çamurdan kurtaracağız. Bize yer gösterirseniz spor aletleri ve çocuk oyun gruplarını da kuracağız. Kış gelmeden buradaki çalışmaları tamamlayacağız” dedi.

       Tuzla’da yaşanan gelişime ve devam eden projelere dikkat çeken Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Tuzla’da devam eden projelerle büyük gelişmeler yaşanıyor. Tuzla çok kıymetleniyor. 2-3 yıl sonra tanınmayacak bir Tuzla ile karşılaşacağız. Tuzla’da yeni bir anlayışın gelişmesi çok kolay değil ama biz bu cazibe katacak yatırımlarla, Tuzla’mızı vizyon projelerle anılan bir yer haline getirmeye çalışıyoruz. Kentimizi cazibe merkezi olacak şekilde planlıyoruz.” dedi.

HABERE YORUM KAT