1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Başkan Yazıcı ve Eşinden Bitlisliler Derneği’ne Ziyaret

Başkan Yazıcı ve Eşinden Bitlisliler Derneği’ne Ziyaret

Başkan Yazıcı ve Eşinden Bitlisliler Derneği’ne Ziyaret

         Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, eşi Dr. Fatma Yazıcı’yı misafir eden Bitlisliler’e sürpriz yaptı. Başkan Yazıcı, ziyarete daha  sonra katılarak eşi ve Bitlisli bayanlarla bir araya geldi.

        Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Pınar Bulut ve AK  Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Münire Güçlü, Tuzla Bitlisliler Derneği’nin kadın kollarını ziyaret etti. Yoğun katılımla misafir  edilen Dr. Fatma Yazıcı ve beraberindekiler, derneğin şark köşesinde yerde oturarak bayanlarla sohbet etti. Yeni kurulan dernekteki birlik ve beraberliği takdir eden Dr. Fatma Yazıcı, periyodik aralıklarla toplanılması tavsiyesinde bulundu. Tuzla Belediyesi’nin

 hazırlığını sürdürdüğü 3. Kadın Şöleni’ne Bitlisli kadınları da davet eden Yazıcı, “Çok yönlü faaliyetlerimizde bayanların da fikirlerini ve katılımını önemsiyoruz. Tuzla’nın her alanda gelişmesi için sizlerin isteklerine karşılık sunmaya, yapacağınız çalışmalara destek  vermeye devam edeceğiz. Yapacağınız her çalışmada yanınızda olmak, birlikte imza atmak istiyoruz” dedi.Dr. Fatma Yazıcı, Bitlisli  bayanlara sanat ve meslek kurslarına katılım tavsiyesinde bulundu.

                                                                      Başkan Yazıcı da Ziyaret Etti

        Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, görüşmenin devam ettiği saatlerde Bitlisliler Derneği’ne gelerek sürpriz yaptı. Dernek başkanı  Bahrem Kuruağaç ve Bitlisli bayanlara ev sahipliği için teşekkür eden Başkan Yazıcı, Gönül Elleri Çarşısı faaliyetlerine katılım davetinde  bulundu. Çocukların eğitimi konusunda desteğe hazır olduklarını vurgulayan Başkan Yazıcı, “Kültürünüzü yaşatın, gelecek nesillere aktarın ama daha da önemlisi insan yetiştirin. Kadınlar, bu konuda daha da özverili davranıyor. Çocukların eğitimi konusunda gerekli ne varsa biz  de onu yapalım” dedi.

       Bayanların yönetime katılması çağrısında bulunan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “İstanbul ve bölgeye de hizmet verecek olan,  Tuzla’da yaşama ayrıcalığını hissettiren projelerimize devam ediyoruz. Hizmet ve projelerimizde sizin kendi aranızda alacağınız kararlar bizim için muteberdir, sizlerin proje ve hizmetlerimize fikirlerinizle katkı sağlamanızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT