1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Başkan Yazıcı´dan Bayan Kuaförlerine Teşekkür Belgesi

Başkan Yazıcı´dan Bayan Kuaförlerine Teşekkür Belgesi

Başkan Yazıcı´dan Bayan Kuaförlerine Teşekkür Belgesi

       Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, huzurevi sakinlerine ücretsiz bakım yapan bayan kuaförlerine teşekkür belgesi verdi. Başkan Yazıcı,  “Sosyal çevresini gören, bu çevrenin ihtiyaçlarına değer veren, hizmet sunan herkese biz de destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz”  dedi.

      Tuzla Kent Konseyi sosyal sorumluluk projesi kapsamında Tuzlalı bayan kuaförleri, hafta tatili gününde Maltepe Huzurevi’ni ziyaret etti.  Tuzlalı kuaförler, huzurevi sakinlerinin el ve ayak bakımını, saç kesimi ve boyasını yaptı. Huzurevi sakinlerine cilt bakımı da yapan kuaförler, tüm hizmetlerini ücretsiz sundu.

                                                Sosyal Hizmetlerimiz Öncelik Taşıyor

       Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, sosyal sorumluluğa imza atan Tuzlalı bayan kuaförlerini Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. Tuzla Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir ve bayan kuaförleriyle bir araya gelen Başkan Yazıcı, “İzin gününü sosyal hizmete ayıran bayan  kuaförlerimize yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.  Tuzla’da sosyal hizmetlerin her zaman öncelik taşıdığını vurgulayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Sosyal çevresini gören, bu çevrenin ihtiyaçlarına değer veren, hizmet sunan herkese biz de destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.  Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, huzurevi sakinlerine ücretsiz bakım yapan bayan kuaförlerine teşekkür belgesi verdi. Toplantıda bir  bayan kuaförünün doğum günü de kutlandı.

 


 

HABERE YORUM KAT