1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Yemenici, Referandum çalışmalarına hız verdi

Başkan Yemenici, Referandum çalışmalarına hız verdi

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, beraberindeki Düzce eski belediye başkanı İsmail Bayram, İGM Başkanı Dursun Çakır ve partisinin kadın kolları...

Başkan Yemenici, Referandum çalışmalarına hız verdi

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, beraberindeki Düzce eski belediye başkanı İsmail Bayram, İGM Başkanı Dursun Çakır ve partisinin kadın kolları yönetimiyle birlikte, referandum çalışmalarında vitesi yükseltti.

Her gün çok sayıda cadde ve sokağı dolaşan, çok sayıda işyeri ve ev ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici'nin başında bulunduğu Evet grubu, akşam saatlerinde ise üç ayrı evde toplantı düzenledi. Katıldığı ev toplantılarında yoğun bir ilgiyle karşılanan Başkan Yemenici, toplantının konusunu ise genel siyasi söylemler üzerine değil, doğrudan referandum maddeleri üzerine yoğunlaştırıyor. Toplantı yapılan ev ve iş yerlerinde 18 maddeyi tek tek açıklayan Başkan Yemenici, vatandaşların kafasına takılan soruları ise detaylı bir biçimde anlatıyor. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum çalışmalarına yönelik olarak Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, "Durmak yok. Milletimizle buluşmaya, Anayasa maddelerinin ve yeni sistemin ülkemize neler kazandıracağını anlatmaya devam ediyoruz. Dün akşam itibariyle Osmaniye mahallesinde iki, Döngelli köyünde ise bir ev ve bir kahvehane toplantısı gerçekleştirdik. Milletimiz, karalama, iftira ve yalan dolu propaganda yapanlara kesinlikle kulak asmıyor ve nasıl yönetilmek istediğine kendisinin karar vereceğini söylüyor. Durmak yok, çalışmaya devam. Kararımız Evet" dedi.

Başkan Yemenici, Referandum çalışmalarına hız verdi

Başkan Yemenici, Referandum çalışmalarına hız verdi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT