1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başkan Yılmaz: “İŞKUR meslek sahibi yapıyor”

Başkan Yılmaz: “İŞKUR meslek sahibi yapıyor”

Geçen aylarda göreve başlayan İŞKUR Samsun İl Müdürü Haşim Meydan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret ederek İŞKUR'un...

Başkan Yılmaz: “İŞKUR meslek sahibi yapıyor”

Geçen aylarda göreve başlayan İŞKUR Samsun İl Müdürü Haşim Meydan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret ederek İŞKUR'un çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak kentin tamamına hizmet veriyoruz. Dolayısıyla bünyemizde ciddi anlamda personel çalıştırıyoruz. Bize sürekli olarak iş talebi geliyor. Genelde de vasıfsız, mesleği olmayan vatandaşlarımız talepte bulunuyor. Bu durumdaki vatandaşlarımızı öncelikli olarak kurumunuza yönlendiriyorum. Çünkü İŞKUR vatandaşların işe daha hızlı ulaşabileceği, yapacağı işlerin eğitimini alabileceği bir kurum olarak varlığını sürdürüyor. İş ihtiyacı olan vatandaşlarımız İŞKUR'a başvurarak meslek sahibi olabilir. Meslekte kendini geliştirir ve geleceğe yönelik bir takım bilgi ve tecrübeleri edinerek kendini geliştirir" dedi.

Başkan Yılmaz, Samsun İŞKUR Müdürü Haşim Meydan'a görevinde başarılar diledi.

Başkan Yılmaz: “İŞKUR meslek sahibi yapıyor”

Başkan Yılmaz: “İŞKUR meslek sahibi yapıyor”

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT