1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başpehlivan Abdullah Güngör, Göksel Gümüşdağ’ı makamında ziyaret etti.

Başpehlivan Abdullah Güngör, Göksel Gümüşdağ’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul BBSK'nın Demir Adam lakaplı güreşçisi Başpehlivan Abdullah Güngör, Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı makamında ziyaret etti.

Başpehlivan Abdullah Güngör, Göksel Gümüşdağ’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul BBSK'nın Demir Adam lakaplı güreşçisi Başpehlivan Abdullah Güngör, Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı makamında ziyaret etti. Aynı zamanda M.Başakşehir Kulübü Başkanı da olan Gümüşdağ'ı, ziyaret eden Kırkpınar Başpehlivanlarından Abdullah Güngör'ün ziyaretinin sebebinin kendisine ve Türk sporuna olan desteğinden dolayı olduğunu ifade etti.

Abdullah Güngör, yaptığı açıklamada, "Benim spor yaşantım boyunca Sayın Göksel Gümüşdağ'ın çok büyük desteğini gördüm ve halende görüyorum. Ayrıca Başkanım aynı zamanda amatör sporlar başta olmak üzere tüm spor dallarına çok büyük destek vermektedir. Türk sporu için önemli bir spor adamıdır. Güreş sezonu açıldı, her hafta bir yere gideceğim. Güreşler öncesi Başkanımı ziyaret ettim. Bu sene Kırkpınar benim için çok daha farklı geçecek. En büyük hedefim üçüncü olduğum Kırkpınar'da bu sene Altın Kemer'in en büyük adayıyım" diyerek kemer için oldukça iddialı olduğunu ifade etti.

HABERE YORUM KAT