1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Başsavcı Uğurlu; "Bayburt’tan çok güzel duygular içerisinde ayrılıyorum"

Başsavcı Uğurlu; "Bayburt’tan çok güzel duygular içerisinde ayrılıyorum"

Bayburt Başsavcısı iken son yayınlanan HSYK Kararnamesi ile Manisa'nın Salihli İlçesi Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Hasan Uğurlu veda turları kapsamında...

Başsavcı Uğurlu; "Bayburt’tan çok güzel duygular içerisinde ayrılıyorum"

Bayburt Başsavcısı iken son yayınlanan HSYK Kararnamesi ile Manisa'nın Salihli İlçesi Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Hasan Uğurlu veda turları kapsamında Bayburt Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

Başsavcı Uğurlu, duygu dolu anlar yaşadığı ziyarette, "Bugüne kadar görev yaptığım yerler arasında Bayburt'un çok farklı bir yeri var. Bu kadar fazla bağlı olduğum bir şehir olmadı. İlk atandığımda soğuk demişlerdi, hiç üşümedim. Sosyal aktivite yönünden canın sıkılır demişlerdi, canımın sıkılacağı bir vaktim olmadı. Bayburt'tan çok güzel duygular içerisinde ayrılıyorum" dedi.

Vatandaş odaklı bir hizmeti önemsediğini ve Bayburt Adliyesi'nde çeşitli düzenlemelere gidildiğini anlatan Uğurlu, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nü hizmete açtıklarını, Bayburt için istihdam açısından önemli olacak Açık Cezaevi'nin de nisan veya mayıs ayında temelinin atılarak yapımına başlanacağını kaydetti.

Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor'da yöneticilik yapan, aynı zamanda takımın müdavimlerinden de olan Başsavcı Uğurlu, Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor'u takip etmeye devam edeceğini ifade ederek, yaz aylarında gerçekleşen Dede Korkut Kültür Sanat Şölenleri'ne de mümkün olduğu sürece katılmaya çalışacağını söyledi. Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Yıldız ise, Başsavcı Uğurlu'ya Bayburt'a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Başsavcı Uğurlu, daha sonra Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu'na veda ziyaretinde bulundu.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT