1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Batman Belediye Spor’un milli gururları

Batman Belediye Spor’un milli gururları

Batman Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı başarılı genç sporcuları Beytullah Temiz, İkram Öztekin ve Mazlum Çiftçi U19 Tekerlekli Sandalye...

Batman Belediye Spor’un milli gururları

Batman Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı başarılı genç sporcuları Beytullah Temiz, İkram Öztekin ve Mazlum Çiftçi U19 Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımına davet edildi.

Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının başarılı bayan sporcusu Meltem Oğhan U25 Tekerlekli Sandalye Basketbol Bayan Milli takımına davet edildi. Sporcular milli takıma davet edilmeleri kulüp ve spor kamuoyu tarafından sevinçle karşılanırken, bir diğer milli gururu da Antrenör Abdullah Bayram'ın U25 Bayan Milli takımı yardımcı antrenörlüğü görevine getirilmesi oldu. Dört sporcumuzun milli takımlara davet edilmesi ve antrenörün milli takım antrenörlüğü yardımcılığına getirilmesi, spora ve sporcuya destek veren Batman Belediyesi Başkanvekili Ertuğ Şevket Aksoy ve Batman Belediyesi Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kulüp Başkanımız Doç. Dr H. Murat Şahin'i ve Batmanlıları mutlu etti.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT