1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Batman Belediyesi dolandırıcılara karşı uyardı

Batman Belediyesi dolandırıcılara karşı uyardı

Batman Belediye Başkan Vekili ve belediye başkan yardımcılarının adını kullanarak yardım talebinde bulunarak para toplayan kişi ya da kişilere karşı...

Batman Belediyesi dolandırıcılara karşı uyardı

Batman Belediye Başkan Vekili ve belediye başkan yardımcılarının adını kullanarak yardım talebinde bulunarak para toplayan kişi ya da kişilere karşı Batman Belediyesi uyarıda bulundu.

Konu ile ilgili olarak Batman Belediyesi'nden yapılan açıklamada, bu tür kişi veya kişilere itimat edilmemesi gerektiği belirtildi. Açıklamada, "İlimizden veya başka illerden art niyetli kişilerin "Kendilerini Belediyemiz, belediye başkan vekilimiz veya belediye başkan yardımcılarının adını kullanıp yardım talebinde bulunduğuna dair duyumlar alınmıştır. Belediyemiz ve bağlı herhangi bir müdürlüğümüzün, herhangi bir kurumdan veya kuruluştan, esnafımızdan, vatandaşlarımızdan herhangi bir amaçla para yardımı toplama gibi bir yöntemi bulunmamaktadır. Belediye veya Batman Belediye Başkanlığı'nda bulunan idarecilerimizin adını kullanarak yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesini, bu gibi durumlarla karşılaşan vatandaşlarımızın belediyemize ulaşmasını rica ediyoruz" denildi.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT