1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayraktar "Yapılan İyilikleri Unutmayız"

Bayraktar "Yapılan İyilikleri Unutmayız"

Bayraktar "Yapılan İyilikleri Unutmayız"

Pendik Belediyesi Başkanı ve yeniden Ak Parti Pendik Belediyesi Başkan Adayı olan Salih Kenan Şahin, şöförler derneğini unutmayarak, Gülistan Sofrasında kahvaltı programı tertip ederek bir araya geldi .

Programa Pendik Belediyesi Başkanı S.Kenan Şahin, Pendik Şöförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, Ak Parti Meclis Üye Adayı Remzi Şeker, Yerel basın mensupları ve Pendik'in bir çok taksi şöförleri katıldı.

Vehbi Bayraktar; "Yapılan İyilikleri Unutmayız"

Sabah Kahvaltı programında konuşan Şöförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin'e Teşekkür ederek sözlerine başladı. Bayraktar Şöyle devam etti "Ne zaman başım sıkışsa Belediye Başkanımızın yanına gittim sorunlarımızı paylaştım, sağ olsun bizi hiç kırmadı desteklerini esirgemedi, sorunlarımızla ilgilendi bugün gelinen noktada 4 tane yeni Taksi durağımızı yeniledi şehrimize yakışır bir durak haline getirdi kendisine ne kadar teşekkür etsek az kimseyi duraksız bırakmayacağız sayenizde”. dedi Bayraktar ; “Pendik Meclis üye adayı Remzi Şeker'i unutmayarak, teşekkürlerini sundu, Bayraktar; Biz ekmeğimizin peşindeyiz ” Bizim esnafımız yapılan iyiliği asla unutmaz bunun mutlaka geri dönüşümü olacaktır. Ben Esnafım adına size kefilim, dedi ve önümüzdeki seçimlerde S.Kenan Şahin’e başarılar, dileyerek sözlerini sonlandırdı.

Şahin "Hakkaniyetin olduğu yerde Başarı olur"

Taksi durakların sorunlarına değinen Kenan Şahin; Vehbi bey yanıma geldiği zaman kendimde bu şehrin duraklarını beğenmediğimi ifade ettim, fakat bizim bu konuda ufak tefek yetki sorunlarımız olduğunu söyledim, Allaha hamt olsun şuan geldiğimiz bu noktada bu sorununda üstesinden geldik ve taksici kardeşlerimizin sorunlarını azda olsa çözdük biraz tebessüm ettirebildik" dedi. Şahin seçimlere değinerek; " yerel Seçimlerine az bir süre kaldı, fakat biz inanıyoruz ki başarılı 5 yıllık gibi bir dönem geride bıraktık. Bu başarılarla milletimizin önüne çıkıcağız, milletimiz 5 yıllık bir emanetin tabiri caizse karnesini vereceğini düşünüyoruz. Nasıl hizmet etiğimizin takdirini milletimiz verecek 95 de verse razıyız 5 de verse razıyız" dedi. Şahin, daha sonra şunları kaydetti "Çok başarılı bir kadromuz var, Bu kadroya hiçbir konuda torpil yapmadık torpil ile kimseyi işe almadık "dedi. Şahin daha sonra şunları ifade etti; Usulde hata yapıldığı zaman asla sonuç başarı olmaz. Hakkaniyetin olduğu yerde ancak galibiyet olur başarı olur dedi. Birlik ve beraberliği değinen başkan 5 yıl içerisinde herkesle her meselimizi konuşma imkanımı bulduk, sorunların olabileceğini fakat sorunların çözüm noktasında nelere yapabileceğimizi konuşarak bir noktaya vardık şükürler olsun kimseyi üzmedik” dedi . Şahin son olarak da; önümüzdeki seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileyerek sözlerini sonlandırdı.

Program 4 yeni taksi durağının açılışının, temsili açılışı olan, Pendik Birlik Taksisinin açılışını gerçekleştirdi. Program resim törenin ardında son buldu

Haber: Bölge Gündem Gazetesi

Yusuf SARAY

IMG_4563 IMG_4568 IMG_4570 IMG_4571 IMG_4579 IMG_4587 IMG_4611 IMG_4672 IMG_4714

HABERE YORUM KAT