1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayramın ilk günü 65 yaş ve üstü yaşlılara Başkan Ahmet Cin sürprizi!

Bayramın ilk günü 65 yaş ve üstü yaşlılara Başkan Ahmet Cin sürprizi!

Ramazan Bayramı'nın ilk günü Bosnalı Şehit Çocuklar Parkı'nda düzenlenen programda Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 65 yaş ve üstü yaşlılarla buluştu.

Bayramın ilk günü 65 yaş ve üstü yaşlılara Başkan Ahmet Cin sürprizi!

Bosnalı Şehit Çocuklar Parkı'nda bayramın ilk günü sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek düzenlenen etkinlikte Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 65 yaş ve üstü bölge sakinleriyle buluşarak sohbet etti.

Tüm Pendiklilerin bayramını kutlayan Başkan Ahmet Cin, salgın sürecine değinerek "Yaşadığımız salgın sürecinde 65 yaş ve üstü yaşlılarımız gerçekten çok sabırlı davrandı. Onları tebrik etmek lazım. Bu etkinlik vesilesiyle onlarla birlikte olmak istedik. Hem onların hem de tüm Pendiklilerin bayramını en içten duygularımla kutlarım." dedi.

Bayramın ilk günü 65 yaş ve üstü yaşlılara Başkan Ahmet Cin sürprizi!

Sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek düzenlenen etkinlikte 65 yaş ve üstü yaşlılara maske ve çikolatanın yanı sıra Osmanlı şerbeti ikram edildi. Güzel havanın da etkisiyle yaşlılar dışarı çıkmanın kendilerine çok iyi geldiğini belirterek düzenlenen etkinliğin tadını çıkardı.

Bayramın ilk günü 65 yaş ve üstü yaşlılara Başkan Ahmet Cin sürprizi!Bayramın ilk günü 65 yaş ve üstü yaşlılara Başkan Ahmet Cin sürprizi!

Okan Gül
Video Editörü

HABERE YORUM KAT