1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bayrampaşa'da iş yeri yangını

Bayrampaşa'da iş yeri yangını

Bayrampaşa'da çorap imalatı yapılan 2 katlı iş yerinde nedeni belirlenemeyen bir yangın çıktı. Yangın sonucu iş yerinde maddi hasar oluşurken yangına müdahale eden bir itfaiye eri düşerek ağır yaralandı.

Bayrampaşa'da iş yeri yangını

İstanbul'da Bayrampaşa'da çorap imalatı yapan bir iş yerinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın ekiplerin 2 saatlik çalışmasıyla söndürülürken binada hasar oluştu. Ayrıca yangına müdahale eden bir itfaiye eri düşerek ağır yaralandı.

Yangın, 12.30 sıralarında Bayrampaşa Terazidere Mahallesi Elmas sokak'ta çorap imalatı yapan iki katlı bir iş yerinin ikinci katında henüz bilinmeyen bir nedenle çıktı. Yangını gören çevredekiler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine çok itfaiye  ekibi sevk edildi.  Yangına müdahale eden  itfaiye eri Kenan Karadaş merdiven boşluğuna düşerek yaralandı. Yaralanan itfaiye eri sağlık ekipleri tarafından ambulansla çevredeki bir hastaneye götürüldü.

Çevredeki bir iş yerinde çalışan Ekrem Çağlar  "Yukarıdan yüksek bir ses geldi. Biz kavga var diye çıktık. Şiddetli bir duman gördük. 'Yardım edin' diye bağırdılar. Yangın tüplerini yetiştirdik. Şiddetli duman olunca ben kendimi dışarıya attım. Bizim patron içeriye girdi. O da dumandan etkilendi. Hemen ambulans çağrıldı. Ambulans bekledik. Sonra itfaiyeci düştü onu görmedim. İplikler, çuvallar vardı.  Çorap imalatı yapılıyordu.  Ambalajlı ürünler vardı. " dedi.

Yangın itfaiye ekiplerinin iki saat süren çalışmasıyla söndürüldü, binada hasar oluştu.

Bayrampaşa'da iş yeri yangını

HABERE YORUM KAT