1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bazı Bölgelerde Elektrik Kesintisi

Bazı Bölgelerde Elektrik Kesintisi

Bazı Bölgelerde Elektrik Kesintisi
      İstanbul'da bazı bölgelere yarın ve 18 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.
 
      Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Beykoz'da yarın 09.00-16.00 saatlerinde Ömerli Şebeke civarı, Ömerli Belediye yanı ana cadde, Mega Oto, Mutluhan, Meşeli Evler, Ömerli Villalar, ODC Yolu Bülent Doğan, İzmir Evleri, ODC Ömerli Evleri ve Teknik İnşaat ile 18 Mayıs'ta C. Akdoğan, Kaya Sultan, Marmara ve Korkut sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.
 
      Ataşehir'de 18 Mayıs'ta 09.00-15.00 saatlerinde Y. Çamlıca Mahallesi, Acarlalar Sitesi, K. Bakkalköy Çiçekkent, Işıklar, Prof. Hıfzı Özcan caddeleri, Taç Spor ve Betav elektrik alamayacak.
 
      Tuzla'da yarın 08.00-16.00 saatlerinde Orhanlı TEM yan yolu Öz Çelik Makine, Orhanlı Anadolu Mahallesi, Aydın Çakmak Kaya, Mustafa Arıkan, Acarlar, Bakırcıoğlu Uluslararası Nakliyat, Yıldız Treyler, Kuzey yan yol Caddesi, Aroğlu Saç, Cem Batarya Orhanlı Tepeören Yolu'nda elektrik kesintisi yapılacak.
 
      Kartal'da 18 Mayıs'ta 08.00-16.00 saatlerinde Topselvi Mahallesi, Seçenler, Atölyeler sokaklar, Habaş Fabrikası civarı, Eski Yakacık Caddesi ve civarı, Eski Fabrika Köprü yolu kavşağı ve civarına elektrik verilemeyecek.
 
      Maltepe'de yarın 09.00-15.00 saatlerinde Zümrütevler Handegül, Mevlana ve Semazen sokaklar, Feyzullah, İnönü, Cengiz Topel caddeleri, Ezel ve Sülün sokaklar civarı ile 18 Mayıs'ta Namık Kemal Caddesi, Menekşe Sokak civarı, Eraykent Siteleri, Bağdat Caddesi Saldıray Sokak, Altayçeşme İstiklal Caddesi, Mehmetçik ve Hayat sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak.
 
      Şile'de yarın 09.00-17.00 saatlerinde Oruçoğlu köyü, Bıçkıdere köy girişi, Bıçkıdere köy içi, Bıçkıdere köy çıkışı, Artvinler köyü, Kervansaray köy çıkışı, Kervansaray köy girişi ile 18 Mayıs'ta Esenceli, Kömürlük, Üvezli ve Avcıkoru köyleri, Yeşilvadi Jadarma çevresi ile Yeşilvadi köy çıkışına elektrik verilemeyecek.

HABERE YORUM KAT