1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Bedesten esnafından Edirne Belediyesine teşekkür

Bedesten esnafından Edirne Belediyesine teşekkür

Edirne'de Eski Cami altında bulunan ve esnaftan gelen şikayetler üzerine belediye ekipleri tarafından toprakla kapatılan havuz, çiçek havuzu haline getirilerek...

Bedesten esnafından Edirne Belediyesine teşekkür

Edirne'de Eski Cami altında bulunan ve esnaftan gelen şikayetler üzerine belediye ekipleri tarafından toprakla kapatılan havuz, çiçek havuzu haline getirilerek yeni bir görünüme kavuştu.

Eski Camii altında bulunan havuz koku, sinek ve su kaybına yol açtığı için Edirne Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kapatıldı. Vatandaşlar ve esnaftan gelen şikayetler üzerine havuzun kapatıldığını ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Park ve Bahçeler Müdürlüğünün çalışmasıyla birlikte havuzun yeni bir görünüme kavuşturulacağını söyledi.

Edirne Bedesten Çarşısı Derneği Başkanı Hakan Fındıklı, rengarenk çiçeklerin ekildiği çiçek havuzu nedeniyle Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'a teşekkür ettiğini belirterek, "Çiçek havuzu, hem kentimize renk kattı, hem de şehrimize gelen turistler için hoş bir görüntü oluşturdu. Burasının bu şekilde yapılmasını 6 yıldır istiyorduk, bugün gerçekleşti. Köprüde kaldırılarak, güzel bir görünüme kavuşacak" dedi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT