1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Behzat Ç.'de skandal olay! İki kadın oyuncu öpüştü

Behzat Ç.'de skandal olay! İki kadın oyuncu öpüştü

Blu TV'de yayınlanmaya başlayan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde skandal bir olaya imza atıldı. Dizide iki kadın oyuncunun öpüşmesi diziye damga vurdu.

Behzat Ç.'de skandal olay! İki kadın oyuncu öpüştü

Türk dizi sektöründe ilk kez karşılaşılan ilginç olayda, dizinin son bölümünde iki kadın karakterinin öpüşme sahnesi olay oldu.

ÖPÜŞME SAHNESİ OLAY OLDU

Cinayet Büro Amirliği Komiser Yardımcısı rolünü canlandıran İlkyaz Arslan'ın, cinayet soruşturmasında tanıştığı Fatoş karakteriyle öpüşme sahnesi diziye damga vurdu.

behzat-c-de-iki-kadin-oyuncunun-opusmesi-diziye-12421921-6554-m.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Behzat abisi, kızı ve ekibinin tehlikede olduğunu düşünerek herkesle konuşur. Ekip, Cinayet Bro olarak kendilerini tanımlarlar. Ercüment'i isteyen örgütün teklifini reddederek farklı bir yolu tercih eden Behzat'a gözdağı için abisi Şevket'i bıçaklarlar. Peki, Şevket öldü mü? Behzat "Abimin kanını yerde bırakmam" diyerek intikam hırsıyla savaş verir. Öte yandan Mahir'in kız arkadaşı Hayalet'e söyledikleriyle Mahir ve Hayalet arasında bir savaş daha başlatacak. Komiser Yardımcısı İlkyaz Arslan'ın öpüşme sahnesi ise Türk dizi tarhine damga vurdu.

behzat-c-de-iki-kadin-oyuncunun-opusmesi-diziye-12421921-456-m.jpgbehzat-c-de-iki-kadin-oyuncunun-opusmesi-diziye-12421921-5372-m.jpg

HABERE YORUM KAT

5 Yorum