1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Meclis Komisyon Üyeleri Değişti

Belediye Meclis Komisyon Üyeleri Değişti

Belediye Meclis Komisyon Üyeleri Değişti
Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan şahin başkanlığında yapılan toplantıda görev süreleri sona eren encümen ve komisyon üyelikleri için seçim yapıldı.
Gizi oylamayla yapılan seçimde Yahya Tunç , Zehra Gökbudak ve Özcan Akçaoğlu encümen üyeliklerine seçildi.
Mecliste, İmar Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyonu, Hukuk komisyonu ,İsimlendirme komisyonu ,gençlik ve spor komisyonu, Tarifeler komisyonu ,Trafik ulaşım komisyonu ,Esnaf komisyonu, Kültür ve sanat komisyonu ,Sosyal hizmetler ve yardım komisyonu, Satış komisyonu, Kadın ve aile komisyonu ,Marmara Anadolu belediye birliği, Türkiye Belediyeler birliği ve ,Türk dünyası belediyeler birliği komisyonlarına üye seçimleri de yapıldı. Buna göre komisyon üyeleri şu şekilde oluştu:
 
Belediye encümeni: Yahya Tunç,Zehra Gökbudak,Özcan Akçaoğlu.Plan Bütce komisyonu :Cevat Yaman,Umut Çakmak,Murat Türkyılmaz,Salim Kırıcı ,Fevzi Bacak. Hukuk komisyonu:Hayriye şirin Ünsel,Salim Ünsür,Murat Türkyılmaz,Tuncer Özyavuz,Özer Beğenmiş. İsimlendirme komisyonu:Müslim Şahin ,Yüksel Palut,Mehmet Keskin,Metin Özcan,Nizamettin Çakır.Gençlik veSpor komisyonu:Salim Ünsür ,Halil İbrahim Salman, Öner Aşık,Metin Özcan,Metin Yılmaz,. Tarifeler komisyonu:Saim Demircan,Mustafa Ak,Murat Taşlıçay,Metin Özcan,Muhammet Gülenç.Trafik ulaşımkomisyonu:Murat Taşlıçay,Öner Aşık,Mehmet Fatih Bakır,Muhammet Gülenç,İlhan Köseoğlu.Esnafkomisyonu:Hasan Uyanık,Mehmet Fatih Bakır,Mustafa Ak,İlhan Köseoğlu,Mirzat Mert. Kültür vesanat komisyonu:Zehra Gökbudak,Murat Türkyılmaz,Yüksel Palut,Atilla Erhan,Salim Kırıcı. Sosyal hizmetler ve yardım komisyonu:Turan Bayraktar,Sedrettin Karataş,Bahattin Yaman,Mirzat Mert,Tuncer Özyavuz. Satış komisyonu:Bahattin Yaman,Serdar Soydaş.Kadın ve Ailekomisyonu:Nurdoğan Yüzbaşıoğlu,Umut Çakmak,Sedrettin Karataş,Özer Beğenmiş,Nizamettin Çakır.Marmara Anadolu belediyeler birliği komisyonu:Mehmet Keskin,Hasan Uyanık,Umut Çakmak,Fevzi Bacak.Türkiye belediyeler birliği:Salim Ünsür,Halil İbrahim Çakmak,Ediz Akkül.(yedek üye),Mirzat mert,(yedek üye).Türk dünyası belediyeler birliği:Nurdoğan yüzbaşıoğlu,Ali şirin,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.