1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. "Benden Ne olur" filminde Hazal Kaya'nın partneri Onur Tuna oldu!

"Benden Ne olur" filminde Hazal Kaya'nın partneri Onur Tuna oldu!

Hazal Kaya'nın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurduğu "Benden Ne Olur" filminde kendisine eşlik edecek olan isim belli oldu. Baş rolde yer alacak olan oyuncuya "Soner" karakteriyle Onur Tuna eşlik edecek. Aslı T. Kızmaz'ın kaleme aldığı "Benden Ne Olur" isimli kitabın uyarlaması, film ile ilgili merak edilenler haberimizde...

"Benden Ne olur" filminde Hazal Kaya'nın partneri Onur Tuna oldu!

Hazal Kaya ve Onur Tuna beyaz perdede birlikte izleyicilerin karşısına çıkacak. Hazal Kaya'nın heyecanla beklediği "Benden Ne olur" filminin hazırlıklarına başlandı. Benden Ne Olur filminde baş rolde yer alacak Kaya'nın partneri de belli oldu. Kaya'ya bu filmde Onur Tuna eşlik edecek. 

asli-hazal1.jpg

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirdikten sonra tüm vaktini bebeğine ayıran oyuncu, müjdeli haberi Instagram hesabından vermişti. Büyük bir heyecan yaşadığını dile getiren Kaya'nın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum almıştı. 

Kaya mutlu haberi şöyle verdi: “Aslı, “Kitabı bir okusana” dediğinden itibaren ‘Sertab'ı ben oynayacağım” diyordum. Üstüne hamile kaldım, başkası oynayacak diye hasetlenirken film ertelendi. (Gözüm kalır, benimle iyi geçinin) Neyse sonuç olarak Setab benim arkadaşlar. Ben oynayacağım. Nasıl kutlayacağımızı bilemiyoruz. ‘Benden Ne Olur’ yakında sette” dedi.

ONUR TUNA "BENDEN NE OLUR" KADROSUNA DAHİL OLDU

p.png

Medyapım tarafından izleyicilerin beğenisine sunulacak filmin diğer bir önemli haberini de yine filmin yapımcılığını üstlenen MEDYAPIM' dan geldi. MEDYAPIM'ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Onur Tuna'nın filmin diğer bir baş rolü olan Soner karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacağı duyuruldu.  

Aslı T. Kızmaz'ın kaleme aldığı "Benden Ne Olur" isimli kitabın uyarlaması olarak sinemaseverlerin beğenisine sunulacak filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı da henüz bilinmiyor.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT