1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Bergüzar Korel'den Cardi B'ye gönderme: 'Bu benim kocam'

Bergüzar Korel'den Cardi B'ye gönderme: 'Bu benim kocam'

Dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B, dün akşam sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Muhteşem Yüzyıl dizisi hayranı olan Cardi B, günde beş bölüm izlediğini dile getirdi. Cardi B'nin bu paylaşımına Bergüzar Korel'den esprili bir gönderme geldi.

Dünyaca ünlü şarkıcı  Cardi B, dün akşam sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. 

Muhteşem Yüzyıl hayranı çıkan dünyaca ünlü rapçi Cardi B, Halit Ergenç’in canlandırdığı Sultan Süleyman’ı paylaştı. Ergenç’in eşi Bergüzar Korel, “anlatın ablaya” notuyla ‘kimin kocası bu, bu benim kocam’ şarkısıyla Cardi B’ye karşılık verdi.

İşte Cardi B'nin o paylaşımı;

.jpg

BERGÜZAR KOREL'DEN 'KİMİN KOCASI BU' ŞARKILI GÖNDERME

Ünlü oyuncunun ‘kimin kocası bu, bu benim kocam’ paylaşımı kısa sürede trend oldu. Araç kullanırken çektiği videoda oyuncunun sempatik halleri de izleyenleri güldürdü.

CARDİ B'NİN MUHTEŞEM YÜZYIL HAYRANLIĞI

Cardi B geçtiğimiz günlerde kızı Kulture’ın bir videosunu paylaştı. Görüntüde Kulture’ın arkasındaki ekranda Osmanlı dizisi “Muhteşem Yüzyıl” vardı. Cardi B’nin diziyi takip ediyor olması, sosyal medyada gündem yarattı. Ünlü şarkıcı, takipçilerinden gelen sorular üzerine günde 5 bölüm “Muhteşem Yüzyıl” izlediğini açıkladı.

 

HÜRREM NEDEN DEĞİŞTİ!

Cardi B, dizide Hürrem’i canlandıran Meryem Uzerli’nin yerini Vahide Perçin’in almasına da tepki gösterdi: “Hürrem karakterini neden bu denli değiştirdiler? O kadar sert bir değişiklik yaptılar ki. En azından benzeyen birini bulsalardı.” Türk takipçileri Cardi B’ye Uzerli’nin “burnout syndrome” (tükenmişlik sendromu) yaşadığı için diziden ayrıldığını anlattı.

Cardi B, Hürrem Sultan karakteri için “Bana büyük ilham veriyor ve motive ediyor. Hürrem bana özgüven aşıladı” dedi.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT