1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Berk Oktay ile eşi Hakim karşısına çıktı

Berk Oktay ile eşi Hakim karşısına çıktı

Oyuncu Berk Oktay ile boşanmaya çalıştığı eşi Merve Oktay ile yaşadıkları polemik ve tartışma magazin gündemine bomba gibi düştü. Merve Oktay "Kamuoyunda kendisinin ve eşinin mahrem fotoğraflarını paylaşan bir kadın olarak anıldım." dedi

Sosyal medyada uygunsuz fotoğraflarını yayınladığı iddiasıyla Merve Oktay’a boşanma davası açan Berk Oktay, savcılığa da suç duyurusunda bulunmuştu.

Merve Oktay hakkında “özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek” suçundan 2 yıldan 6 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın ilk duruşması bugün görüldü.

Merve Şarapçıoğlu sosyal medya hesabını tekrar aktif hale getirdikten kısa bir süre sonra yeniden hacklendi. Berk Oktay’ın çıplak bir kadınla fotoğrafı ve uygunsuz görüntüleri paylaşıldı. Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu, dün gece yeniden hacklendiler. Hesabı hacklenen Merve Şarapçıoğlu hesabını kapattı.

İstanbul 23. Asliye Ceza Mahkemesi’nde yapılan duruşmaya şikayetçi Berk Oktay ile boşanma aşamasında olduğu eşi sanık Merve Şarapçıoğlu Oktay avukatlarıyla katıldı.

asdc.jpg

Berk Oktay ile eşi Hakim karşısına çıktı

ÜNLÜLERİN HESAPLARI HACKLENMİŞTİ BİRİ DE BERK OKTAY’DI

Duruşmada savunma yapan sanık Merve Oktay, söz konusu fotoğrafların paylaşıldığı hesaplarda Berk Oktay'ın yanı sıra kendisinin de mahrem görüntülerinin yayınlandığını belirtti. Davada mağdur sıfatında yer alması gerekirken sanık olarak yer almasının akla ve vicdana asla sığmadığını dile getiren sanık Merve Oktay, “Hakkımda bu iddiaların ortaya atıldığı günden bu yana sosyal medya üzerinden çoktan yargılanmış, suçu ispatlanmış ve mahkum edilmişçesine anılmaktayım. Bu durum beni ve beni bugüne getiren ailemin üzerinde etkisi katlanılması zor bir raddeye ulaşmıştır. Siber suç çeteleri ünlülere ait sosyal medya hesaplarını ele geçirerek hesaplarını geri vermek üzere onlardan para istiyordu. Bunlardan bir tanesi de Berk Oktay'dır. Ben de eşime yönelik suç teşkil eden bu eylemlerin faillerinin bir an önce yakalanması için kolluk kuvvetleriyle irtibata geçtim. Soruşturma sürecinde kolluk kuvvetlerine yardımcı oldum” dedi

sddsf.jpg

HABERE YORUM KAT