1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a cevap: Dedikodu üretme çabası

Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a cevap: Dedikodu üretme çabası

Elazığ depreminden sonra yaptığı paylaşım ile birçok kişi tarafından eleştirilen Berna Laçin için gazeteci Ahmet Hakan da eleştiride bulunmuştu. Hakan'a cevap veren Laçin, "Pes! Böyle bir yalan, böyle bir trolleme, böyle başkalarının lafınla dedikodu üretme çabası!" ifadelerini kullandı.

Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a cevap: Dedikodu üretme çabası

Deprem sonrası yaptığı paylaşımla birçok kesimin tepkisini çeken Berna Laçin, Ahmet Hakan tarafından da eleştirilmişti. Berna Laçin kendisine, "Depremin büyüklüğü 6.8 olursa... Elazığ ve Malatya'ya vergi muafiyeti getirmek zorunda kalırız. Eyvah eyvah!" demişler. Ve hemen depremin büyüklüğünü 6.5'e çekerek Elazığ ve Malatya'ya vergi muafiyeti gelmesini engellemişler. İyi ama bu saçmalık, herhangi bir soruşturmayı moruşturmayı zerre kadar hak etmiyor ki! Bu saçmalık sadece ve sadece... Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor... Bir adım ötesini değil. Açmayın şuna soruşturma moruşturma. Açmayın ki... Soruşturma açmanın da bir ciddiyeti olsun yahu!" diyen Ahmet Hakan'a sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile cevap verdi.

Laçin yaptığı paylaşımda, "Pes! Böyle bir yalan, böyle bir trolleme, böyle başkalarının lafınla dedikodu üretme çabası! Böyle aslına bakmadan salt çamur at yarışı! Böyle bir terbiye yoksunu üslup! Ne oldu! Dün Kızılay'a azıcık laf söyleyince azarlayan çok mu oldu!" ifadelerine yer verdi.

berna-lacin-kendisini-elestiren-ahmet-hakan-a-12857582-4923-m.jpg

"RESMEN BANA DA ULAŞMIŞ DEĞİL"

Tükenmez Haber'e konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan oyuncu, hakkında soruşturma açıldığına dair çıkan haberlere de değindi. Daha önce de böyle olduğunu belirten Laçin, "Nasıl oluyor? Birilerine önceden mi haber veriliyor? Önceden de insanlar yazdılar ve sonra hakikaten soruşturma açıldı. Troller kaç gün önce 'açılıyor' diye haber verdiler. Birileri dediği için mi soruşturma açılıyor yoksa soruşturma açıldığı öğrenilen bazı kaynaklar mı var onu bilmiyorum. Resmen bana da ulaşmış değil." dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡