1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. AK Partili belediye haddini bildirdi! Berna Laçin'e kötü haber

AK Partili belediye haddini bildirdi! Berna Laçin'e kötü haber

Elazığ ve Malatya depremlerinin ardından sosyal medya hesabında ayaptığı paylaşımlarla büyük tepki çeken oyuncu Berna Laçin’in yer aldığı oyun, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından iptal edildi.

AK Partili belediye haddini bildirdi! Berna Laçin'e kötü haber

Berna Laçin, Twitter hesabında Elazığ ve Malatya depremleri sonrası skandal tweetler paylaşmıştı. Laçin'in bu paylaşımı büyük tepkiye neden olmuştu.

Berna Laçin'im yer aldığı ‘Hayal Satıcı’ oyunu, 9 Mart Pazartesi günü Atakum’da bulunan Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde oynanancaktı.

AK PARTİLİ BELEDİYENİN TAVRI TAKDİR TOPLADI

Kamuoyundan gelen tepki seslerine kayıtsız kalamayan Samsun Büyükşehir Belediyesi, Laçin'in yer aldığı oyununun sahne alacağı salonu iptal etti. Belediyenin tavrı büyük takdir topladı.

Berna Laçin, son olarak Elazığ depreminden sonra attığı 'deprem vergisi' üzerinden yaptığı paylaşımlarla kamuoyunun tepkisini çekmişti.

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından İslam düşmanlığı açıklamalarıyla tepkileri üzerine çeken sözde oyuncu Berna Laçin, skandal bir provokasyona imza atmıştı.  Laçin "Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor" ifadelerini kullanmıştı. 

NE OLMUŞTU?

AK Partili belediye haddini bildirdi! Berna Laçin'e kötü haber

KIZILAY'A TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Türkiye'yi derinden sarsan depremde ölenlerin sayısına değinmediği için eleştirilen Berna Laçin, Twitter hesabından paylaşım yaparak yardım isteyen Kızılay'a da "Biz her şeyimizi verelim o ayrı, ama neden hala deprem anı ilk akla gelen para toplamak? Onca toplanan deprem vergisine ne oldu?" diyerek tepki göstermişti.

AK Partili belediye haddini bildirdi! Berna Laçin'e kötü haber

BERNA LAÇİN'İ SERT BİR DİLLE ELEŞTİRMİŞLERDİ

Twitter hesabından peş peşe paylaşım yapan Berna Laçin için "İnsanlar depremden ölür, bunlar kinlerinden", "Ölen insanlar varken senin aklın nerede" ve "Bir tek insanımızın burnu kanamasın ben vergiye razıyım. Ne kepazeliktir" gibi tepki mesajları gelmişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT