1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Beşiktaş'ta hareketli dakikalar! Dolmabahçe Caddesi trafiğe kapatıldı

Beşiktaş'ta hareketli dakikalar! Dolmabahçe Caddesi trafiğe kapatıldı

İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki Dolmabahçe Caddesi üzerinde oturan bir kadının durumundan şüphelenen polis ekipleri caddeyi trafiğe kapattı. Polislerin ikazına bir süre direnen kadın daha sonra gözaltına alınıp emniyete götürüldü.

Beşiktaş'ta sabah saat 08.00 sıralarında korku dolu anlar yaşandı. Dolmabahçe Caddesi üzerinde meydana gelen olayda kaldırımda yürüyen vatandaşlar, askeri kışla önünde şüpheli bir kadının yattığını gördükten sonra ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, yolu araç ve yaya trafiğine kapattıktan sonra kadına ayağa kalkması ve ellerini yukarı kaldırması ikazında bulundu.

Beşiktaş'ta hareketli dakikalar! Dolmabahçe Caddesi trafiğe kapatıldı

GÖZALTINA ALINDI

Akli dengesi bozuk olduğu düşünülen kadın ise polis ikazına, “Beni otelden attılar, su, çay ve yemek vermediler, benim suçum ne” diyerek karşılık verdi. Polisin ikazına direnen kadın bir süre sonra teslim oldu. Kadının üstünü aramaya lüzum görmeyen polis, şüpheli bir duruma rastlamadı. Gözaltına alınan kadın ifadesi alınmak ve işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldü.

Beşiktaş'ta hareketli dakikalar! Dolmabahçe Caddesi trafiğe kapatıldı

HABERE YORUM KAT