1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bilecik Belediyesi Meclisi toplantıları canlı yayınlanacak

Bilecik Belediyesi Meclisi toplantıları canlı yayınlanacak

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Semih Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.Şahin, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Meclis Salonu'nda 13 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, bundan sonraki meclis toplantılarının sesli ve görüntülü...

Bilecik Belediyesi Meclisi toplantıları canlı yayınlanacak

BİLECİK (AA) - Bilecik Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Semih Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.

Şahin, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Meclis Salonu'nda 13 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, bundan sonraki meclis toplantılarının sesli ve görüntülü cihazlarla canlı yayınlanması kararı alındığını bildirdi.

Belediye olarak yaptıkları çalışmaları kamuoyunun bilgisine sunarak açık ve şeffaf belediyecilik anlayışını getirmek istediklerini belirten Şahin, "Bütün oturumlar ya da uygun görülen durumlarda meclis toplantılarının canlı yayınlanmasını istiyoruz. Planlı ve kararlı adımlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

Şehir içi trafiği konusunda ürettikleri çözümlere ana yola ihtiyaç olduğunu tespit ettiklerini anlatan Şahin, "Bunları aşama aşama yapacağız. Gayet planlı, adım adım ve yasal çerçevede, bilimsel metotlarla çalışıyoruz." diye konuştu.

Kaynak: AA

HABERE YORUM KAT